|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Bluetooth | Так |
|---|---|
| USB | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність акумулятора | 4400 mAh |
| Інтерфейси | Bluetooth 5.3; USB Type-A; TWS |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IPX5 |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Матеріал корпуса | ABS + cloth mesh |
| Модель | K2 Air |
| Потужність | 40 W |
| Потужність, Вт | 40.00 |
| Розміри | 283 × 124 × 120 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип акустичної системи | Портативні колонки |
| Тип живлення | Type-C |
| Тип підключення | Бездротове |
| Час зарядки акумулятора | 3 год |
| Час роботи | 10 год |
| Частотний діапазон, Гц | 50 - 20000 Гц |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734)
Немає в наявності
Код товару: 805744
1 350 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker забезпечує потужне стереозвучання, яке наповнює простір музикою вдома, на прогулянці чи у подорожі.ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ 40 ВТ
Пікова потужність складає 40 Вт завдяки двом звуковим модулям по 20 Вт кожен — для глибоких басів та чистих високих частот.КОМПАКТНИЙ ТА СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Легка і зручна колонка має лаконічний чорний корпус та пасок, завдяки якому зручно переносити на плечі та пасує до будь-якого стилю.ДО 10 ГОДИН РОБОТИ
Вбудований акумулятор 4400 мАч забезпечує до 10 годин відтворення музики без підзарядки.ПІДКЛЮЧЕННЯ ЧЕРЕЗ BLUETOOTH 5.3
Швидке, стабільне з’єднання з телефоном, планшетом або ноутбуком на відстані до 10 метрів.ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ ТА ПИЛУ IPX5
Колонка не боїться бризок, тому чудово підходить для використання на природі або біля басейну.ВБУДОВАНИЙ МІКРОФОН
Можливість використовувати колонку як гарнітуру для голосових дзвінків у режимі hands-free.
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/92341607241239.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/74254198770164.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/31987272591040.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/97171621475832.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/17219868828212.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/60373395693658.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/56062514333759.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/35797814815701.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/83815689289725.jpg)
![Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744] Портативна колонка ACEFAST K2 Air Portable Speaker Black (6974316284734) [805744]](/content/images/32/390x390l80mc0/58330686314697.jpg)