|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Так |
|---|---|
| P.M.P.O. | 100.00 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Батарея | Літій-іонний акумулятор |
| Вага | 3.33 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Колонка Harman Kardon Onyx Studio 9; Кабель для зарядки (USB-C); Документація |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна частота відтворення | 20 кГц |
| Максимальний вхідний опір | 12 Ом |
| Матеріал корпуса | метал. пластик |
| Мінімальна частота відтворення | 50 Гц |
| Мінімальний вхідний опір | 4 Ом |
| Особливості | Бездротовий. Портативний |
| Потужність | 50W |
| Роз'єми | AUX. USB-C |
| Розміри | 289.2 x 287.5 x 130 мм |
| Тип акустичних колонок | об'ємного звучання |
| Тип акустичної системи | портативні колонки |
| Тип живлення | акумулятор |
| Тип підключення | бездротове. дротове |
| Установка | полична |
| Час зарядки акумулятора | 4 |
| Час роботи | 8 |
| Частотний діапазон, Гц | 50Hz - 20kHz (-6dB) |
| Чутливість | 80 дБ |
Новий відгук або коментар
Акустична система портативна з БТ harman/kardon (HKOS9GRYEP)
Немає в наявності
Код товару: 503466
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Колір Сірий
Особливості динаміка Портативний/Бездротовий
Вихідна потужність динаміка 50W
P.M.P.O. 100 Вт
Частотна характеристика 50Hz - 20kHz (-6dB)
1xUSB тип C
Bluetooth
Аксесуари в комплекті Колонка Harman Kardon Onyx Studio 9; Кабель для зарядки (USB-C); Документація
Час роботи батареї 8 год
Розмір 289.2 x 287.5 x 130 мм
Особливості динаміка Портативний/Бездротовий
Вихідна потужність динаміка 50W
P.M.P.O. 100 Вт
Частотна характеристика 50Hz - 20kHz (-6dB)
1xUSB тип C
Bluetooth
Аксесуари в комплекті Колонка Harman Kardon Onyx Studio 9; Кабель для зарядки (USB-C); Документація
Час роботи батареї 8 год
Розмір 289.2 x 287.5 x 130 мм