|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Так |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth. USB |
| Вага | 5.3 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Потужність | 190 W RMS |
| Регулювання гучності | Так |
| Розміри | Subwoofer: 9.4 x 11.2 x 9.4 cm; Satellite Speaker: 9.6 x 28.1 x 9.6 cm |
| Тип акустичної системи | саундбар |
| Тип підключення | бездротове. дротове |
| Установка | підлогова |
| Частотний діапазон, Гц | 40-20000 Hz |
Новий відгук або коментар
Акустична система портативна з БТ harman/kardon (HKSOUNDSTK5WEP)
Немає в наявності
Код товару: 503433
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HKSOUNDSTK5WEP
Колір Білий
Вихідна потужність динаміка 190 W RMS
Частотна характеристика 40-20000 Hz
Контроль гучності
Bluetooth
Розмір Subwoofer: 9.4 x 11.2 x 9.4 cm; Satellite Speaker: 9.6 x 28.1 x 9.6 cm
Колір Білий
Вихідна потужність динаміка 190 W RMS
Частотна характеристика 40-20000 Hz
Контроль гучності
Bluetooth
Розмір Subwoofer: 9.4 x 11.2 x 9.4 cm; Satellite Speaker: 9.6 x 28.1 x 9.6 cm