|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Так |
|---|---|
| P.M.P.O. | 160.00 |
| USB | Так |
| Ємність акумулятора | JBL BATTERY200 літій-іонний полімер 34 Вт⋅год (еквівалент 7,2 В 4277 мA/год) |
| Інтерфейси | Bluetooth. USB |
| Батарея | Літій-іонний акумулятор |
| Вага | 11.05 кг |
| Версія Bluetooth | 5.4, Профіль: A2DP V1.4, AVRCP V1.6 |
| Висота, мм | 570 |
| Вихід на навушники | Так |
| Включення/вимикання | Так |
| Вхід для гітари | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина, мм | 297 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | 1 x JBL PartyBox Club 120; 1 x Посібник зі швидкого запуску; 1 x Інструкція з техніки безпеки та гарантійний талон; 1 x Шнур живлення змінного струму |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна вихідна потужність | 160 |
| Максимальна частота відтворення | 20 кГц |
| Максимальний вхідний опір | 12 Ом |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мікрофон | Вхід |
| Мінімальна частота відтворення | 40 Гц |
| Мінімальний вхідний опір | 4 Ом |
| Наявність мікрофона | Ні |
| Оснащення | LED підсвічування. бризкозахищеність. регулювання гучності. регулювання тону. функція УМБ |
| Особливості | Бездротовий |
| Покриття | Матове |
| Потужність | 160 |
| Регулювання гучності | Так |
| Роз'єми | AUX |
| Розміри | 288.4 x 570 x 297 мм |
| Тип акустичних колонок | об'ємного звучання |
| Тип акустичної системи | портативні колонки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип підключення | бездротове. дротове |
| Установка | підлогова |
| Функція портативної батареї | Ні |
| Час зарядки акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи | До 12 годин (залежно від рівня гучності й аудіовмісту) |
| Частотний діапазон, Гц | 40 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | 80 дБ |
| Ширина, мм | 288 |
Новий відгук або коментар
Акустична система портативна з БТ (JBLPBCLUB120SWEP)
Немає в наявності
Код товару: 503472
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
PartyBox Club 120
Номінальна RMS-потужність 160 Вт
Діапазон частот 40 - 20000 Гц
Співвідношення "сигнал/перешкода" (SNR) 80 дБ
Wi-Fi Ні
Bluetooth Так
Штекер 3,5 мм Так
Вхід Aux Так
Довжина шнура 2 м
Тип продукту Party speaker
Colour Білий
Вбудований екран Ні
Рекомендоване застосування Універсальний
Вбудований зчитувач карт пам'яті Ні
Тип батарейок Вбудований акумулятор
Час роботи батареї (макс) 12 год.
Порт заряджання USB Type-C Ні
Номінальна RMS-потужність 160 Вт
Діапазон частот 40 - 20000 Гц
Співвідношення "сигнал/перешкода" (SNR) 80 дБ
Wi-Fi Ні
Bluetooth Так
Штекер 3,5 мм Так
Вхід Aux Так
Довжина шнура 2 м
Тип продукту Party speaker
Colour Білий
Вбудований екран Ні
Рекомендоване застосування Універсальний
Вбудований зчитувач карт пам'яті Ні
Тип батарейок Вбудований акумулятор
Час роботи батареї (макс) 12 год.
Порт заряджання USB Type-C Ні