|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс підключення до ПК | RS-232, USB |
|---|---|
| Інтерфейсний порт Smart-Slot | Так |
| Батарея. Ємність батареї, В*Агод | 473.00 |
| Батарея. Час роботи від батарей | 4 хвилини |
| Вихід | IEC-320-C13, IEC 320 C19 |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 2400.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 3000 |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхід. Байпас (включення безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В, 240 В |
| Вхід. Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 160-280 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS232, міні-слот |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | інструкція користувача, диск із ПЗ, USB кабель |
| Країна виробництва | China |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 7 навантаження |
| Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 280.00 |
| Модель | SRV3KI |
| Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 160.00 |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Основні. Час роботи при повному навантаженні, хв | 4.40 |
| Основні. Час роботи при половинному навантаженні | 12.7 хв |
| Потужність активна, Вт | 2400.00 |
| Розміри пристрою, мм | 336х190х425 |
| Тип виходів | IEC-320 C19, IEC-320 C13 |
| Фізичні. Вага, кг | 26.80 |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 336 х 190 х 425 |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 4 |
| Потужність повна, VA | 3000.00 |
| Тип виконання | Tower |
| Топологія | On-Line |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS SRV 3000VA/2400W, LCD, USB, RS232, 6xC13, 1xC19 (SRV3KI)
Немає в наявності
Код товару: 12882
73 107 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високоякісне онлайнове ДБЖ з подвійним перетворенням, розраховане на суттєві потреби захисту електроживлення в найбільш нестабільних умовах.