|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 |
|---|---|
| Вбудований мережевий адаптер | Gigabit |
| Динаміки | Так |
| Колір | Чорний |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія/родина процесора | Intel Core i5 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 1.3 |
| Ширина | 539.00 |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вага, кг | 5.4000 |
| Веб-камера | 720p HD camera |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Додатково | TPM-модуль |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Кардрідер | Так |
| Країна виробництва | China |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Модель | A3402WBAK-BPC040M |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель процесора | Intel®Core™ i5-1235U Processor 1.3 GHz (10M Cache, up to 4.4 GHz, 10 cores) |
| Накопичувач | SSD |
| Наявність веб камери | Так |
| Опис відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Периферія в комплекті | Дротова клавіатура + дротова мишка |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Порти вводу/виводу | 1x 2-in-1 card reader SD / MMC, 1x 3.5mm combo audio jack, 1x USB 2.0 Type-A, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x HDMI in 1.4, 1x HDMI out 1.4, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Призначення і можливості | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип екрану | IPS |
| Чіпсет | SOC |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вага | 5.4 |
| Вид | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 423.00 |
| Глибина, мм | 165.00 |
| З підсвічуванням | ні |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель корпусу | Asus All-in-One |
| Можливість кріплення VESA | Ні |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Пристрої введення в комплекті | др |
| Підтримка Boost режиму | Так |
| Розташування блоку живлення | зо |
| Сокет | 17 |
| Тип ПК | Дл |
| Тип екрану (опис) | зв |
| Форм-фактор пам'яті | SO-DIMM |
| Частота в Boost, ГГц | 4.40 |
Новий відгук або коментар
Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30)
Немає в наявності
Код товару: 300868
26 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30)
Моноблок ASUS A3402 оснащений процесором Intel Core i5 12-го покоління, забезпечуючи безкомпромісну продуктивність. Дводіапазонний WiFi 6 гарантує неймовірно швидке та стабільне бездротове з’єднання. Екран із тонкими рамками NanoEdge забезпечує до 88% співвідношення екрана до корпусу для максимальної продуктивності. Цей чудовий широкий дисплей підтримує 100% охоплення колірного простору sRGB та технологію широкого огляду на 178°, що створює приголомшливу якість зображення. У поєднанні з передовою аудіосистемою ASUS SonicMaster Premium із підтримкою Dolby® Atmos та двостороннім інтелектуальним шумозаглушенням, ASUS A3402 занурює вас у світ дивовижного зображення та чудового звуку для максимального задоволення від розваг.
Неймовірний дисплей NanoEdge з тонкими рамками
ASUS A3402 має компактний, легкий дизайн і займає мінімум простору. Дисплей NanoEdge з ультратонкими рамками забезпечує майже безрамкове зображення та до 88% співвідношення екрана до корпусу. Цей вражаючий широкий екран із технологією широкого огляду ідеально підходить для перегляду фото та відео разом із друзями чи родиною. 23,8-дюймовий FHD-дисплей (1920 x 1080) передає усі деталі з неймовірною яскравістю, кольорами та контрастністю, роблячи його чудовим вибором як для роботи, так і для розваг.
Яскравість і насиченість
Дисплей NanoEdge в ASUS A3402 має широкі кути огляду 178°, завдяки чому кольори та контраст залишаються яскравими навіть під гострим кутом. Охоплення 100% колірного простору sRGB забезпечує реалістичну передачу кольорів. Ексклюзивна технологія ASUS Splendid гарантує природність кольорів, будь то зображення заходу сонця, чистого блакитного неба чи тонких відтінків шкіри. Крім того, спеціальний режим Vivid дозволяє збільшити насиченість кольорів для створення яскравих і привабливих зображень.
Стильний і витончений дизайн
ASUS A3402 отримав оновлений вигляд із класичним, але елегантним інтегрованим підставкою, що чудово доповнює сучасний стиль життя. Дизайн, натхненний китайським ієрогліфом 人 (що символізує людину), забезпечує стійкість і витонченість. Збалансований шарнір надійно фіксує екран, дозволяючи легко нахиляти його до найзручнішого кута. Завершує образ задня панель із вишуканим V-подібним візерунком, перетворюючи пристрій на стильний елемент сучасного інтер’єру.
Моноблок ASUS A3402 оснащений процесором Intel Core i5 12-го покоління, забезпечуючи безкомпромісну продуктивність. Дводіапазонний WiFi 6 гарантує неймовірно швидке та стабільне бездротове з’єднання. Екран із тонкими рамками NanoEdge забезпечує до 88% співвідношення екрана до корпусу для максимальної продуктивності. Цей чудовий широкий дисплей підтримує 100% охоплення колірного простору sRGB та технологію широкого огляду на 178°, що створює приголомшливу якість зображення. У поєднанні з передовою аудіосистемою ASUS SonicMaster Premium із підтримкою Dolby® Atmos та двостороннім інтелектуальним шумозаглушенням, ASUS A3402 занурює вас у світ дивовижного зображення та чудового звуку для максимального задоволення від розваг.
Неймовірний дисплей NanoEdge з тонкими рамками
ASUS A3402 має компактний, легкий дизайн і займає мінімум простору. Дисплей NanoEdge з ультратонкими рамками забезпечує майже безрамкове зображення та до 88% співвідношення екрана до корпусу. Цей вражаючий широкий екран із технологією широкого огляду ідеально підходить для перегляду фото та відео разом із друзями чи родиною. 23,8-дюймовий FHD-дисплей (1920 x 1080) передає усі деталі з неймовірною яскравістю, кольорами та контрастністю, роблячи його чудовим вибором як для роботи, так і для розваг.
Яскравість і насиченість
Дисплей NanoEdge в ASUS A3402 має широкі кути огляду 178°, завдяки чому кольори та контраст залишаються яскравими навіть під гострим кутом. Охоплення 100% колірного простору sRGB забезпечує реалістичну передачу кольорів. Ексклюзивна технологія ASUS Splendid гарантує природність кольорів, будь то зображення заходу сонця, чистого блакитного неба чи тонких відтінків шкіри. Крім того, спеціальний режим Vivid дозволяє збільшити насиченість кольорів для створення яскравих і привабливих зображень.
Стильний і витончений дизайн
ASUS A3402 отримав оновлений вигляд із класичним, але елегантним інтегрованим підставкою, що чудово доповнює сучасний стиль життя. Дизайн, натхненний китайським ієрогліфом 人 (що символізує людину), забезпечує стійкість і витонченість. Збалансований шарнір надійно фіксує екран, дозволяючи легко нахиляти його до найзручнішого кута. Завершує образ задня панель із вишуканим V-подібним візерунком, перетворюючи пристрій на стильний елемент сучасного інтер’єру.
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/63174073334466.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/54234596668280.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/88056082545746.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/25380303348351.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/97406799331601.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/18891815258024.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/95820675363010.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/90179130243040.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/60702896861104.jpg)
![Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868] Моноблок ASUS A3402WBAK-BPC040M (90PT03G3-M06S30) [300868]](/content/images/22/390x390l80mc0/68318736866127.jpg)