|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | ExpertBook B1 |
| Модель | B1502CVA-BQ1565X |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою живлення, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою дисплея / живлення, 1x HDMI 1.4, до 1920x1080/60 Гц, 1x 3,5 мм Комбінований аудіороз'єм, 1x RJ45 Gigabit Ethernet Н/Д |
| Вага | 1.69 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 42 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD-камера 720p із функцією інфрачервоного випромінювання для підтримки Windows Hello із конфіденційною шторкою |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0)
Немає в наявності
Код товару: 300307
31 019 грн
31 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 може похвалитися високою продуктивністю і пропонує цілу низку функцій, спрямованих на бізнес-користувачів. Він є ідеальним вибором і для амбіційних комерційних компаній, і для сучасних освітніх установ. Завдяки компактному дизайну, яскравому й чіткому дисплею 15,6 дюймів FHD, потужній платформі на базі процесора Intel Core i3-1315U і відеокарти Intel UHD, безпеці корпоративного рівня, міцності військового класу та повному набору інтерфейсів ExpertBook B1 стане чудовим портативним партнером для зростання вашого бізнесу.
Ноутбук ExpertBook B1 (B1502, 13th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Ноутбук ExpertBook B1 (B1502, 13th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307] Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307]](/content/images/42/390x390l80mc0/13636258993331.png)
![Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307] Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307]](/content/images/42/390x390l80mc0/45976823959318.png)
![Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307] Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307]](/content/images/42/390x390l80mc0/53983477625992.png)
![Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307] Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307]](/content/images/42/390x390l80mc0/47946708433696.png)
![Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307] Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307]](/content/images/42/390x390l80mc0/12029264335462.png)
![Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307] Ноутбук ASUS B1502CVA-BQ1565X (90NX06X1-M01WX0) [300307]](/content/images/42/390x390l80mc0/26470805616892.png)