|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B1 |
| Модель | B1503CVA-S70812 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.00 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Вага | 1.67 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40)
Немає в наявності
Код товару: 300325
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бізнес-ноутбук ASUS ExpertBook B1
ASUS ExpertBook B1 – це сучасний ноутбук для бізнесу, який адаптується під різні завдання завдяки гнучким конфігураціям. Він оснащений передовими AI-функціями, такими як AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне шумозаглушення, що сприяють підвищенню продуктивності. Пристрій працює на базі Intel Core i7-1355U, відповідає військовому стандарту надійності та має широкий набір портів, включно з Wi-Fi 6E для швидкого з’єднання. Легкий корпус, тривалий час автономної роботи, якісний дисплей і потужна аудіосистема роблять його чудовим вибором для ефективної роботи в будь-якому місці.
Заряджання через USB-C
Модель ExpertBook B1 (B1503) підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через USB Type-C від мережевого адаптера або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру технологія автоматично регулює потужність заряджання, зважаючи на характеристики джерела живлення та самого ноутбука. Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, що робить процес заряджання не лише швидким, а й безпечним.
Надійність військового рівня
ExpertBook B1 (B1503) відповідає стандарту MIL-STD 810H, що підтверджує його високу міцність. Пристрій пройшов 12 методів і 26 процедур випробувань, перевершуючи галузеві стандарти. Така надійність подовжує термін служби ноутбука, сприяючи екологічній стійкості. Він готовий до будь-яких умов – чи то інтенсивна робота в офісі, чи подорожі, чи активний ритм життя.
ASUS ExpertBook B1 – це сучасний ноутбук для бізнесу, який адаптується під різні завдання завдяки гнучким конфігураціям. Він оснащений передовими AI-функціями, такими як AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне шумозаглушення, що сприяють підвищенню продуктивності. Пристрій працює на базі Intel Core i7-1355U, відповідає військовому стандарту надійності та має широкий набір портів, включно з Wi-Fi 6E для швидкого з’єднання. Легкий корпус, тривалий час автономної роботи, якісний дисплей і потужна аудіосистема роблять його чудовим вибором для ефективної роботи в будь-якому місці.
Заряджання через USB-C
Модель ExpertBook B1 (B1503) підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через USB Type-C від мережевого адаптера або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру технологія автоматично регулює потужність заряджання, зважаючи на характеристики джерела живлення та самого ноутбука. Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, що робить процес заряджання не лише швидким, а й безпечним.
Надійність військового рівня
ExpertBook B1 (B1503) відповідає стандарту MIL-STD 810H, що підтверджує його високу міцність. Пристрій пройшов 12 методів і 26 процедур випробувань, перевершуючи галузеві стандарти. Така надійність подовжує термін служби ноутбука, сприяючи екологічній стійкості. Він готовий до будь-яких умов – чи то інтенсивна робота в офісі, чи подорожі, чи активний ритм життя.
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325] Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325]](/content/images/10/390x390l80mc0/25873374800597.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325] Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325]](/content/images/10/390x390l80mc0/87513166003494.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325] Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325]](/content/images/10/390x390l80mc0/71969524748660.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325] Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325]](/content/images/10/390x390l80mc0/69187116176418.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325] Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325]](/content/images/10/390x390l80mc0/94011560872727.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325] Ноутбук ASUS B1503CVA-S70812 (90NX0801-M00W40) [300325]](/content/images/10/390x390l80mc0/16597493200544.png)