|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B1 |
| Модель | B1503CVA-S71669 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Вага | 1.67 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0)
Немає в наявності
Код товару: 300328
39 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бізнес-ноутбук ASUS ExpertBook B1
ASUS ExpertBook B1 – це сучасний ноутбук для бізнесу, який адаптується до різних вимог користувачів завдяки широким можливостям конфігурації. Оснащений передовими функціями на основі штучного інтелекту, такими як AI ExpertMeet, Copilot у Windows і інтелектуальне шумозаглушення, він допомагає працювати продуктивніше. Пристрій базується на потужному процесорі Intel Core 7 150U та відповідає військовому стандарту надійності.
Ноутбук має повний набір портів, підтримує швидкісний Wi-Fi 6E і забезпечує високий рівень безпеки. Легкий корпус, тривалий час автономної роботи, якісний дисплей та відмінна аудіосистема роблять його ідеальним супутником для роботи в будь-яких умовах. ExpertBook B1 – це інноваційне рішення для максимально ефективної роботи.
Зарядка через USB-C
ExpertBook B1 (B1503) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C як від мережевого адаптера, так і від повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення, враховуючи характеристики джерела енергії, підключеного пристрою та поточну температуру.
Завдяки цьому забезпечується захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, що мінімізує ризики пошкодження як ноутбука, так і зарядного пристрою. Це гарантує безпечне та ефективне використання швидкого заряджання.
Військова надійність
ExpertBook B1 (B1503) вирізняється підвищеною міцністю та відповідає стандарту MIL-STD 810H, який застосовується до військового обладнання США. Ноутбук пройшов 12 видів випробувань та 26 перевірочних процедур, перевершуючи галузеві стандарти.
Така витривалість подовжує термін експлуатації пристрою, що позитивно впливає на екологію. Ви можете працювати, подорожувати та відпочивати, не турбуючись про надійність вашого ноутбука – він готовий до будь-яких викликів реального світу.
ASUS ExpertBook B1 – це сучасний ноутбук для бізнесу, який адаптується до різних вимог користувачів завдяки широким можливостям конфігурації. Оснащений передовими функціями на основі штучного інтелекту, такими як AI ExpertMeet, Copilot у Windows і інтелектуальне шумозаглушення, він допомагає працювати продуктивніше. Пристрій базується на потужному процесорі Intel Core 7 150U та відповідає військовому стандарту надійності.
Ноутбук має повний набір портів, підтримує швидкісний Wi-Fi 6E і забезпечує високий рівень безпеки. Легкий корпус, тривалий час автономної роботи, якісний дисплей та відмінна аудіосистема роблять його ідеальним супутником для роботи в будь-яких умовах. ExpertBook B1 – це інноваційне рішення для максимально ефективної роботи.
Зарядка через USB-C
ExpertBook B1 (B1503) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C як від мережевого адаптера, так і від повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення, враховуючи характеристики джерела енергії, підключеного пристрою та поточну температуру.
Завдяки цьому забезпечується захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, що мінімізує ризики пошкодження як ноутбука, так і зарядного пристрою. Це гарантує безпечне та ефективне використання швидкого заряджання.
Військова надійність
ExpertBook B1 (B1503) вирізняється підвищеною міцністю та відповідає стандарту MIL-STD 810H, який застосовується до військового обладнання США. Ноутбук пройшов 12 видів випробувань та 26 перевірочних процедур, перевершуючи галузеві стандарти.
Така витривалість подовжує термін експлуатації пристрою, що позитивно впливає на екологію. Ви можете працювати, подорожувати та відпочивати, не турбуючись про надійність вашого ноутбука – він готовий до будь-яких викликів реального світу.
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328] Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328]](/content/images/13/390x390l80mc0/95349675097455.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328] Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328]](/content/images/13/390x390l80mc0/47545096939484.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328] Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328]](/content/images/13/390x390l80mc0/47869129065014.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328] Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328]](/content/images/13/390x390l80mc0/81332731892467.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328] Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328]](/content/images/13/390x390l80mc0/85901311126149.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328] Ноутбук ASUS B1503CVA-S71669 (90NX0801-M01TZ0) [300328]](/content/images/13/390x390l80mc0/54976433375467.png)