|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B3 Flip |
| Модель | B3402FVA-EC0712 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 інтерфейси Thunderbolt™ 4 з підтримкою виведення зображення / живлення, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1 комбінований аудіороз’єм 3,5 мм, 1 інтерфейс RJ45 Gigabit Ethernet |
| Вага | 1.61 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720p HD/13.0 M |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | Стилус |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Стило в комплекті |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20)
Немає в наявності
Код товару: 300245
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук з ШІ для вашого бізнесу
ASUS ExpertBook B3 – це потужний та безпечний ноутбук, розроблений для потреб сучасного бізнесу. Він оснащений продуктивним процесором Intel® Core i3. Ноутбук має яскравий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, підтримує RAID 0/1 з твердотільних накопичувачів та забезпечений повним набором інтерфейсів. Рішення для корпоративного використання доповнені сучасними засобами кібербезпеки, включно з модулем TPM. Два слоти SO-DIMM полегшують розширення пам'яті, а надійність пристрою підтверджена військовим стандартом MIL-STD-810H2. До того ж, цей екологічний продукт створений з турботою про довкілля.
ASUS ExpertBook B3 – це потужний та безпечний ноутбук, розроблений для потреб сучасного бізнесу. Він оснащений продуктивним процесором Intel® Core i3. Ноутбук має яскравий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, підтримує RAID 0/1 з твердотільних накопичувачів та забезпечений повним набором інтерфейсів. Рішення для корпоративного використання доповнені сучасними засобами кібербезпеки, включно з модулем TPM. Два слоти SO-DIMM полегшують розширення пам'яті, а надійність пристрою підтверджена військовим стандартом MIL-STD-810H2. До того ж, цей екологічний продукт створений з турботою про довкілля.
![Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245] Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245]](/content/images/31/390x390l80mc0/22186358709132.png)
![Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245] Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245]](/content/images/31/390x390l80mc0/52530229578352.png)
![Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245] Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245]](/content/images/31/390x390l80mc0/39724531572041.png)
![Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245] Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245]](/content/images/31/390x390l80mc0/64460061161922.png)
![Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245] Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245]](/content/images/31/390x390l80mc0/38058697430540.png)
![Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245] Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245]](/content/images/31/390x390l80mc0/67301418673081.png)
![Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245] Ноутбук ASUS B3402FVA-EC0712 (90NX07N1-M00T20) [300245]](/content/images/31/390x390l80mc0/67573028332744.png)