|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B3 |
| Модель | B3404CVA-Q52666 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Портативний, Преміум, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1370P |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Вага | 1.52 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i7-1370P (3.9 - 5.2 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0)
Немає в наявності
Код товару: 300363
39 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Легкий та потужний ноутбук для бізнесу
ASUS ExpertBook B3 – надійний і продуктивний ноутбук, створений для сучасного бізнесу. Його оснащення може включати процесор Intel Core i7-1370P з технологією Intel vPro та графіку Intel UHD. Пристрій має яскравий дисплей із форматом 16:10, підтримує масиви RAID 0/1 для SSD-накопичувачів та пропонує широкий набір інтерфейсів. Високий рівень безпеки забезпечує модуль TPM, а розширюваність – два слоти SO-DIMM для апгрейду пам’яті. Надійність ноутбука підтверджена тестами за військовим стандартом MIL-STD-810H. До того ж, він виготовлений із турботою про довкілля.
Заряджання через USB-C
ExpertBook B3 (B3404) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C від мережевого адаптера або повербанка. Інтелектуальний контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та температуру. Це запобігає перенапрузі, перегріву та перевантаженню, забезпечуючи безпечне й ефективне заряджання.
Міцність військового рівня
ExpertBook B3 (B3404) відповідає вимогам військового стандарту США MIL-STD-810H, успішно пройшовши 12 методів і 26 тестів на витривалість. Завдяки цьому пристрій здатен витримувати складні умови експлуатації, що подовжує його термін служби й робить його надійним супутником у роботі, подорожах і щоденних завданнях.
ASUS ExpertBook B3 – надійний і продуктивний ноутбук, створений для сучасного бізнесу. Його оснащення може включати процесор Intel Core i7-1370P з технологією Intel vPro та графіку Intel UHD. Пристрій має яскравий дисплей із форматом 16:10, підтримує масиви RAID 0/1 для SSD-накопичувачів та пропонує широкий набір інтерфейсів. Високий рівень безпеки забезпечує модуль TPM, а розширюваність – два слоти SO-DIMM для апгрейду пам’яті. Надійність ноутбука підтверджена тестами за військовим стандартом MIL-STD-810H. До того ж, він виготовлений із турботою про довкілля.
Заряджання через USB-C
ExpertBook B3 (B3404) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C від мережевого адаптера або повербанка. Інтелектуальний контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та температуру. Це запобігає перенапрузі, перегріву та перевантаженню, забезпечуючи безпечне й ефективне заряджання.
Міцність військового рівня
ExpertBook B3 (B3404) відповідає вимогам військового стандарту США MIL-STD-810H, успішно пройшовши 12 методів і 26 тестів на витривалість. Завдяки цьому пристрій здатен витримувати складні умови експлуатації, що подовжує його термін служби й робить його надійним супутником у роботі, подорожах і щоденних завданнях.
![Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363] Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363]](/content/images/47/390x390l80mc0/63646932775789.png)
![Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363] Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363]](/content/images/47/390x390l80mc0/37447037803819.png)
![Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363] Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363]](/content/images/47/390x390l80mc0/37587963317423.png)
![Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363] Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363]](/content/images/47/390x390l80mc0/89994942393527.png)
![Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363] Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363]](/content/images/47/390x390l80mc0/98865368495032.png)
![Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363] Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363]](/content/images/47/390x390l80mc0/29874698337815.png)
![Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363] Ноутбук ASUS B3404CVA-Q52666 (90NX07D1-M030E0) [300363]](/content/images/47/390x390l80mc0/37256234701929.png)