|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B3 |
| Модель | B3604CMA-QY0336 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Вага | 1.83 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 63 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 63.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00)
Немає в наявності
Код товару: 300207
39 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00)
ASUS ExpertBook B3 — це потужний і захищений ноутбук, ідеальний для сучасного бізнесу. Він може бути оснащений процесором Intel Core Ultra 5 125H з технологією Intel vPro та відеокартою Intel. Ноутбук має яскравий екран зі співвідношенням сторін 16:10, підтримує RAID 0/1 масиви з твердотільних накопичувачів і забезпечений повним набором інтерфейсів. Особливу увагу приділено корпоративній безпеці, зокрема через наявність модуля TPM. Два слоти SO-DIMM спрощують модернізацію оперативної пам'яті, а його надійність підтверджена військовими тестами за стандартом MIL-STD-810H. До того ж, ноутбук виготовлений з екологічних матеріалів, що демонструє турботу про довкілля.
Зарядка через USB-C
ExpertBook B3 (B3604) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують Power Delivery, оснащені контролером, який автоматично регулює подачу живлення залежно від характеристик джерела, підключеного пристрою та температури. Така технологія захищає від перенапруги, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, що виникають під час швидкої зарядки, забезпечуючи безпеку та ефективність роботи.
Надійність військового класу
ExpertBook B3 (B3604) відзначається підвищеною міцністю, відповідно до вимог стандарту MIL-STD 810H для військових пристроїв. Він пройшов 12 жорстких методів і 26 процедур тестування, перевершивши галузеві стандарти. Така надійність збільшує термін служби пристрою, що позитивно впливає на екологію. Незалежно від того, де ви працюєте чи подорожуєте, цей ноутбук готовий до різних умов експлуатації.
ASUS ExpertBook B3 — це потужний і захищений ноутбук, ідеальний для сучасного бізнесу. Він може бути оснащений процесором Intel Core Ultra 5 125H з технологією Intel vPro та відеокартою Intel. Ноутбук має яскравий екран зі співвідношенням сторін 16:10, підтримує RAID 0/1 масиви з твердотільних накопичувачів і забезпечений повним набором інтерфейсів. Особливу увагу приділено корпоративній безпеці, зокрема через наявність модуля TPM. Два слоти SO-DIMM спрощують модернізацію оперативної пам'яті, а його надійність підтверджена військовими тестами за стандартом MIL-STD-810H. До того ж, ноутбук виготовлений з екологічних матеріалів, що демонструє турботу про довкілля.
Зарядка через USB-C
ExpertBook B3 (B3604) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують Power Delivery, оснащені контролером, який автоматично регулює подачу живлення залежно від характеристик джерела, підключеного пристрою та температури. Така технологія захищає від перенапруги, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, що виникають під час швидкої зарядки, забезпечуючи безпеку та ефективність роботи.
Надійність військового класу
ExpertBook B3 (B3604) відзначається підвищеною міцністю, відповідно до вимог стандарту MIL-STD 810H для військових пристроїв. Він пройшов 12 жорстких методів і 26 процедур тестування, перевершивши галузеві стандарти. Така надійність збільшує термін служби пристрою, що позитивно впливає на екологію. Незалежно від того, де ви працюєте чи подорожуєте, цей ноутбук готовий до різних умов експлуатації.
![Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207] Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207]](/content/images/43/390x390l80mc0/58801216197974.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207] Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207]](/content/images/43/390x390l80mc0/21019013301923.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207] Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207]](/content/images/43/390x390l80mc0/41807014691336.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207] Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207]](/content/images/43/390x390l80mc0/33099711911666.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207] Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207]](/content/images/43/390x390l80mc0/92220679930493.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207] Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207]](/content/images/43/390x390l80mc0/75702526775908.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207] Ноутбук ASUS B3604CMA-QY0336 (90NX0731-M00C00) [300207]](/content/images/43/390x390l80mc0/25694982202276.jpg)