|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B3 |
| Модель | B3604CVA-QV1325X |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Вага | 2.02 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0)
Немає в наявності
Код товару: 300305
49 499 грн
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0)
ASUS ExpertBook B3: потужний, захищений та екологічний ноутбук для бізнесу
ASUS ExpertBook B3 створений для потреб сучасного бізнесу. Він оснащений процесором Intel Core i7-150U з платформою Intel vPro, інтегрованою графікою Intel та яскравим дисплеєм формату 16:10. Ноутбук підтримує RAID-масиви (0/1) з твердотільних накопичувачів і має широкий набір інтерфейсів. Орієнтованість на корпоративних користувачів підкреслюється інтегрованими засобами кіберзахисту, зокрема модулем TPM. Легкий апгрейд оперативної пам’яті забезпечують два слоти SO-DIMM, а надійність пристрою підтверджена відповідністю стандарту MIL-STD-810H. До того ж ноутбук виготовлений із врахуванням екологічних принципів, з турботою про довкілля.
Швидке заряджання через USB-C
ExpertBook B3 (B3604) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C. Для цього можна використовувати зарядний пристрій або повербанк, сумісний із Power Delivery. Інтегрований контролер у таких пристроях автоматично регулює параметри живлення, враховуючи джерело енергії, підключений пристрій і температуру.
Контролер гарантує захист від перенапруги, перевантаження струмом та перегріву, запобігаючи потенційним небезпекам. Це забезпечує ефективне, безпечне заряджання, мінімізуючи ризики пошкодження як ноутбука, так і зарядного пристрою.
Міцність військового класу
ExpertBook B3 (B3604) вирізняється винятковою міцністю, відповідаючи суворим вимогам військового стандарту MIL-STD-810H. Він успішно пройшов 12 методів і 26 тестових процедур, які перевищують галузеві стандарти. Така надійність не лише продовжує термін служби пристрою, а й сприяє зменшенню впливу на навколишнє середовище. Ви можете бути впевнені: цей ноутбук готовий до викликів реального світу і збереже свою функціональність у найрізноманітніших умовах.
ASUS ExpertBook B3: потужний, захищений та екологічний ноутбук для бізнесу
ASUS ExpertBook B3 створений для потреб сучасного бізнесу. Він оснащений процесором Intel Core i7-150U з платформою Intel vPro, інтегрованою графікою Intel та яскравим дисплеєм формату 16:10. Ноутбук підтримує RAID-масиви (0/1) з твердотільних накопичувачів і має широкий набір інтерфейсів. Орієнтованість на корпоративних користувачів підкреслюється інтегрованими засобами кіберзахисту, зокрема модулем TPM. Легкий апгрейд оперативної пам’яті забезпечують два слоти SO-DIMM, а надійність пристрою підтверджена відповідністю стандарту MIL-STD-810H. До того ж ноутбук виготовлений із врахуванням екологічних принципів, з турботою про довкілля.
Швидке заряджання через USB-C
ExpertBook B3 (B3604) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C. Для цього можна використовувати зарядний пристрій або повербанк, сумісний із Power Delivery. Інтегрований контролер у таких пристроях автоматично регулює параметри живлення, враховуючи джерело енергії, підключений пристрій і температуру.
Контролер гарантує захист від перенапруги, перевантаження струмом та перегріву, запобігаючи потенційним небезпекам. Це забезпечує ефективне, безпечне заряджання, мінімізуючи ризики пошкодження як ноутбука, так і зарядного пристрою.
Міцність військового класу
ExpertBook B3 (B3604) вирізняється винятковою міцністю, відповідаючи суворим вимогам військового стандарту MIL-STD-810H. Він успішно пройшов 12 методів і 26 тестових процедур, які перевищують галузеві стандарти. Така надійність не лише продовжує термін служби пристрою, а й сприяє зменшенню впливу на навколишнє середовище. Ви можете бути впевнені: цей ноутбук готовий до викликів реального світу і збереже свою функціональність у найрізноманітніших умовах.
![Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305] Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305]](/content/images/40/390x390l80mc0/69391706118699.png)
![Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305] Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305]](/content/images/40/390x390l80mc0/61266547695389.png)
![Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305] Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305]](/content/images/40/390x390l80mc0/54551086784307.png)
![Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305] Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305]](/content/images/40/390x390l80mc0/36318188616087.png)
![Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305] Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305]](/content/images/40/390x390l80mc0/76188509264534.png)
![Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305] Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305]](/content/images/40/390x390l80mc0/26213537765070.png)
![Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305] Ноутбук ASUS B3604CVA-QV1325X (90NX07B1-M01DZ0) [300305]](/content/images/40/390x390l80mc0/79867070846498.png)