|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B3 |
| Модель | B3604CVF-QY0193 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.00 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Вага | 1.91 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 63 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 63.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0)
Немає в наявності
Код товару: 300201
56 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0)
ASUS ExpertBook B3 — це продуктивний і надійний ноутбук, розроблений для сучасного бізнесу. Він оснащений процесором Intel Core i7-1355U на базі платформи Intel vPro та відеокартою Nvidia GF RTX 2050. Яскравий дисплей із співвідношенням сторін 16:10, підтримка RAID 0/1 на твердотільних накопичувачах і широкий набір інтерфейсів роблять його ідеальним для корпоративних завдань. Модуль TPM та інші сучасні засоби кібербезпеки гарантують захищеність пристрою. Завдяки двом слотам SO-DIMM апгрейд оперативної пам'яті стає простим, а надійність пристрою підтверджена випробуваннями за стандартом MIL-STD-810H. До того ж, цей ноутбук створено з турботою про довкілля, що робить його екологічно відповідальним вибором.
Зарядка через USB-C
ExpertBook B3 (B3604) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують Power Delivery, оснащені контролером, який автоматично регулює подачу живлення залежно від характеристик джерела, підключеного пристрою та температури. Така технологія захищає від перенапруги, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, що виникають під час швидкої зарядки, забезпечуючи безпеку та ефективність роботи.
Надійність військового класу
ExpertBook B3 (B3604) відзначається підвищеною міцністю, відповідно до вимог стандарту MIL-STD 810H для військових пристроїв. Він пройшов 12 жорстких методів і 26 процедур тестування, перевершивши галузеві стандарти. Така надійність збільшує термін служби пристрою, що позитивно впливає на екологію. Незалежно від того, де ви працюєте чи подорожуєте, цей ноутбук готовий до різних умов експлуатації.
ASUS ExpertBook B3 — це продуктивний і надійний ноутбук, розроблений для сучасного бізнесу. Він оснащений процесором Intel Core i7-1355U на базі платформи Intel vPro та відеокартою Nvidia GF RTX 2050. Яскравий дисплей із співвідношенням сторін 16:10, підтримка RAID 0/1 на твердотільних накопичувачах і широкий набір інтерфейсів роблять його ідеальним для корпоративних завдань. Модуль TPM та інші сучасні засоби кібербезпеки гарантують захищеність пристрою. Завдяки двом слотам SO-DIMM апгрейд оперативної пам'яті стає простим, а надійність пристрою підтверджена випробуваннями за стандартом MIL-STD-810H. До того ж, цей ноутбук створено з турботою про довкілля, що робить його екологічно відповідальним вибором.
Зарядка через USB-C
ExpertBook B3 (B3604) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують Power Delivery, оснащені контролером, який автоматично регулює подачу живлення залежно від характеристик джерела, підключеного пристрою та температури. Така технологія захищає від перенапруги, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, що виникають під час швидкої зарядки, забезпечуючи безпеку та ефективність роботи.
Надійність військового класу
ExpertBook B3 (B3604) відзначається підвищеною міцністю, відповідно до вимог стандарту MIL-STD 810H для військових пристроїв. Він пройшов 12 жорстких методів і 26 процедур тестування, перевершивши галузеві стандарти. Така надійність збільшує термін служби пристрою, що позитивно впливає на екологію. Незалежно від того, де ви працюєте чи подорожуєте, цей ноутбук готовий до різних умов експлуатації.
![Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201] Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201]](/content/images/37/390x390l80mc0/27349009686358.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201] Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201]](/content/images/37/390x390l80mc0/25252629274320.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201] Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201]](/content/images/37/390x390l80mc0/43654271126567.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201] Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201]](/content/images/37/390x390l80mc0/91092495842033.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201] Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201]](/content/images/37/390x390l80mc0/28084697834013.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201] Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201]](/content/images/37/390x390l80mc0/88162669302081.jpg)
![Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201] Ноутбук ASUS B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) [300201]](/content/images/37/390x390l80mc0/89440289319924.jpg)