|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | Chromebook Plus |
| Модель | CX3402CVA-PQ0063 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | TN/*VA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Chrome OS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.44 |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Asus Chromebook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220)
Немає в наявності
Код товару: 300204
16 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220)
ASUS Chromebook Plus CX34 — це високопродуктивний ноутбук, що пропонує подвійну швидкість, більший обсяг оперативної пам'яті та збільшений простір для зберігання даних порівняно зі стандартними Chromebook. Пристрій оснащений інтелектуальними функціями Google та Adobe, які працюють на базі штучного інтелекту, допомагаючи вам ефективніше виконувати улюблені справи. Завдяки легкому, стильному та міцному корпусу, цей ноутбук підходить як для звичайних, так і для професійних користувачів, що прагнуть підвищити свою продуктивність. Серед ключових особливостей — дисплей, який розкривається на 180°, та швидкий Wi-Fi 6. Ноутбук побудований на базі процесора Intel Core i3-100U та графіки Intel, забезпечуючи максимальну продуктивність щодня.
Зарядка через USB-C
ASUS Chromebook Plus CX34 підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через USB Type-C як від стандартних зарядних пристроїв, так і від повербанків. Контролер, що вбудований у зарядні пристрої з підтримкою Power Delivery, автоматично регулює потужність, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та інші фактори, такі як температура. Це забезпечує надійний захист від перенапруги, перегріву та інших потенційних небезпек під час швидкої зарядки, що допомагає уникнути пошкодження пристроїв і забезпечує їх тривалу та безпечну роботу.
Міцність військового класу
Chromebook Plus CX34 має виняткову надійність, підтверджену відповідністю американському військовому стандарту MIL-STD 810H. Пристрій пройшов суворі тести, включаючи 12 методів і 26 різних процедур, що значно перевищує галузеві вимоги. Така міцність подовжує термін експлуатації пристрою, що позитивно впливає на екологію, дозволяючи вам впевнено використовувати ноутбук у будь-яких умовах — як під час роботи, так і подорожей.
ASUS Chromebook Plus CX34 — це високопродуктивний ноутбук, що пропонує подвійну швидкість, більший обсяг оперативної пам'яті та збільшений простір для зберігання даних порівняно зі стандартними Chromebook. Пристрій оснащений інтелектуальними функціями Google та Adobe, які працюють на базі штучного інтелекту, допомагаючи вам ефективніше виконувати улюблені справи. Завдяки легкому, стильному та міцному корпусу, цей ноутбук підходить як для звичайних, так і для професійних користувачів, що прагнуть підвищити свою продуктивність. Серед ключових особливостей — дисплей, який розкривається на 180°, та швидкий Wi-Fi 6. Ноутбук побудований на базі процесора Intel Core i3-100U та графіки Intel, забезпечуючи максимальну продуктивність щодня.
Зарядка через USB-C
ASUS Chromebook Plus CX34 підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через USB Type-C як від стандартних зарядних пристроїв, так і від повербанків. Контролер, що вбудований у зарядні пристрої з підтримкою Power Delivery, автоматично регулює потужність, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та інші фактори, такі як температура. Це забезпечує надійний захист від перенапруги, перегріву та інших потенційних небезпек під час швидкої зарядки, що допомагає уникнути пошкодження пристроїв і забезпечує їх тривалу та безпечну роботу.
Міцність військового класу
Chromebook Plus CX34 має виняткову надійність, підтверджену відповідністю американському військовому стандарту MIL-STD 810H. Пристрій пройшов суворі тести, включаючи 12 методів і 26 різних процедур, що значно перевищує галузеві вимоги. Така міцність подовжує термін експлуатації пристрою, що позитивно впливає на екологію, дозволяючи вам впевнено використовувати ноутбук у будь-яких умовах — як під час роботи, так і подорожей.
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204]](/content/images/40/390x390l80mc0/45006293298617.jpg)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204]](/content/images/40/390x390l80mc0/16171745038361.jpg)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204]](/content/images/40/390x390l80mc0/60834739647300.jpg)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204]](/content/images/40/390x390l80mc0/57423413525344.jpg)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204]](/content/images/40/390x390l80mc0/33845254988491.jpg)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0063 (90NX07P2-M00220) [300204]](/content/images/40/390x390l80mc0/93368109381185.jpg)