|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | Chromebook Plus |
| Модель | CX3402CVA-PQ0522 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Chrome OS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.44 |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Asus Chromebook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0)
Немає в наявності
Код товару: 300354
16 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Легкий і потужний ноутбук для бізнесу
ASUS Chromebook Plus CX34 — це високопродуктивний портативний ноутбук, що забезпечує вдвічі більшу швидкість, оперативну пам’ять і обсяг сховища порівняно зі стандартними Chromebook. Завдяки підтримці технологій штучного інтелекту від Google і Adobe, він допомагає вам реалізовувати ідеї швидше та ефективніше.
Стильний, міцний і легкий корпус робить його ідеальним вибором як для професійних, так і для повсякденних завдань. Широкий набір функцій, зокрема екран, що відкривається на 180°, та швидкий модуль Wi-Fi 6, допоможуть вам досягти більшого. Chromebook Plus CX34 працює на базі процесора Intel Core i5-1335U з графікою Intel UHD, що гарантує стабільну продуктивність щодня.
Заряджання через USB-C
ASUS Chromebook Plus CX34 (CX3402) підтримує технологію Power Delivery, яка дає змогу заряджати пристрій через порт USB-C від адаптера або павербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення відповідно до характеристик джерела енергії, підключеного пристрою та температурного режиму.
Це не лише підвищує безпеку заряджання, але й захищає від перенапруги, перегріву та перевантаження струмом, продовжуючи термін служби ноутбука та аксесуарів.
Надійність військового рівня
Chromebook Plus CX34 (CX3402) відповідає стандарту MIL-STD 810H і витримує 12 методів і 26 тестових процедур, перевищуючи галузеві вимоги. Така міцність подовжує термін служби пристрою та зменшує негативний вплив на довкілля.
Цей ноутбук готовий до реальних випробувань — незалежно від того, чи працюєте ви в офісі, подорожуєте або відпочиваєте.
ASUS Chromebook Plus CX34 — це високопродуктивний портативний ноутбук, що забезпечує вдвічі більшу швидкість, оперативну пам’ять і обсяг сховища порівняно зі стандартними Chromebook. Завдяки підтримці технологій штучного інтелекту від Google і Adobe, він допомагає вам реалізовувати ідеї швидше та ефективніше.
Стильний, міцний і легкий корпус робить його ідеальним вибором як для професійних, так і для повсякденних завдань. Широкий набір функцій, зокрема екран, що відкривається на 180°, та швидкий модуль Wi-Fi 6, допоможуть вам досягти більшого. Chromebook Plus CX34 працює на базі процесора Intel Core i5-1335U з графікою Intel UHD, що гарантує стабільну продуктивність щодня.
Заряджання через USB-C
ASUS Chromebook Plus CX34 (CX3402) підтримує технологію Power Delivery, яка дає змогу заряджати пристрій через порт USB-C від адаптера або павербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення відповідно до характеристик джерела енергії, підключеного пристрою та температурного режиму.
Це не лише підвищує безпеку заряджання, але й захищає від перенапруги, перегріву та перевантаження струмом, продовжуючи термін служби ноутбука та аксесуарів.
Надійність військового рівня
Chromebook Plus CX34 (CX3402) відповідає стандарту MIL-STD 810H і витримує 12 методів і 26 тестових процедур, перевищуючи галузеві вимоги. Така міцність подовжує термін служби пристрою та зменшує негативний вплив на довкілля.
Цей ноутбук готовий до реальних випробувань — незалежно від того, чи працюєте ви в офісі, подорожуєте або відпочиваєте.
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354]](/content/images/39/390x390l80mc0/54868531045859.png)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354]](/content/images/39/390x390l80mc0/72537648164862.png)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354]](/content/images/39/390x390l80mc0/22392803994882.png)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354]](/content/images/39/390x390l80mc0/12651745708621.png)
![Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354] Ноутбук ASUS CX3402CVA-PQ0522 (90NX07P2-M00KZ0) [300354]](/content/images/39/390x390l80mc0/40094402894375.png)