|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi (802.11ac) |
|---|---|
| Вбудований мережевий адаптер | Gigabit |
| Динаміки | Так |
| Колір | Чорний |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія/родина процесора | Intel Celeron |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 1 |
| Ширина | 366.00 |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вага, кг | 2.4300 |
| Веб-камера | 720p HD camera |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Додатково | Kensington lock slot |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | Так |
| Комплектація | BATTERY 42WHrs |
| Країна виробництва | China |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Модель | E1600WKAT-BMR065M |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 (4M Cache, up to 2.80 GHz) |
| Накопичувач | SSD |
| Наявність веб камери | Так |
| Опис відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Периферія в комплекті | Дротова клавіатура + дротова мишка |
| Порти вводу/виводу | 1x 2-в-1 кардрідер SD / MMC, 1 комбінований аудіороз’єм 3,5 мм, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x вхід постійного струму, 1x замок Kensington, 2x COM порт, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1 вихід HDMI 1.4, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Призначення і можливості | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип екрану | IPS |
| Чіпсет | SOC |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вага | 2.43 |
| Вид | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 248.00 |
| Глибина, мм | 19.00 |
| З підсвічуванням | ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель корпусу | Asus AiO |
| Можливість кріплення VESA | Ні |
| Пристрої введення в комплекті | др |
| Розташування блоку живлення | зо |
| Сокет | 13 |
| Тип ПК | Дл |
| Тип екрану (опис) | се |
| Частота в Boost, ГГц | 2.80 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Новий відгук або коментар
Моноблок ASUS E1600WKAT-BMR065M (90PT0391-M00Z50)
Немає в наявності
Код товару: 300871
25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS E1600WKAT-BMR065M (90PT0391-M00Z50) створений, щоб стати вашим універсальним та продуктивним діловим партнером. Моноблок з 15,6-дюймовою мультисенсорною панеллю, тихим безвентиляторним дизайном та зручними можливостями підключення задовольнить будь-які потреби.
Моноблок оснащений найновішим процесором Intel Celeron з об'ємом пам'яті до 8 Гб, забезпечуючи ефективну продуктивність за доступною ціною для задоволення будь-яких потреб бізнесу. А завдяки 15,6-дюймовому сенсорному ємнісному екрану з 10 точками введення моноблок акуратно поміститься на прилавку в магазині або на стійці реєстрації в лікарні — або навіть повіситься на стіну завдяки стандартному кріпленню Vesa.
ASUS E1600WKAT-BMR065M (90PT0391-M00Z50) має безвентиляторну конструкцію для безшумної роботи із чудовою енергоефективністю. Завдяки системі кондуктивного охолодження E1 Aio усуває шум вентилятора та швидко розсіює тепло, що робить його ідеальним для багатьох спеціалізованих програм, таких як охорона здоров'я, роздрібна торгівля та багато іншого. Ця конструкція також підвищує довговічність за рахунок зменшення циркуляції пилу та мінімізує експлуатаційні витрати, забезпечуючи рентабельність та довговічність для будь-якого комерційного підприємства.
Моноблок оснащений найновішим процесором Intel Celeron з об'ємом пам'яті до 8 Гб, забезпечуючи ефективну продуктивність за доступною ціною для задоволення будь-яких потреб бізнесу. А завдяки 15,6-дюймовому сенсорному ємнісному екрану з 10 точками введення моноблок акуратно поміститься на прилавку в магазині або на стійці реєстрації в лікарні — або навіть повіситься на стіну завдяки стандартному кріпленню Vesa.
ASUS E1600WKAT-BMR065M (90PT0391-M00Z50) має безвентиляторну конструкцію для безшумної роботи із чудовою енергоефективністю. Завдяки системі кондуктивного охолодження E1 Aio усуває шум вентилятора та швидко розсіює тепло, що робить його ідеальним для багатьох спеціалізованих програм, таких як охорона здоров'я, роздрібна торгівля та багато іншого. Ця конструкція також підвищує довговічність за рахунок зменшення циркуляції пилу та мінімізує експлуатаційні витрати, забезпечуючи рентабельність та довговічність для будь-якого комерційного підприємства.