|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA507NUR-LP091 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX4050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,2 кг |
| Висота | 22.4 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | TUF |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 90 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 354х251х24.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0)
Немає в наявності
Код товару: 613319
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Витривала конструкція. Працює бездоганно, як на полі бою. Ігровий ноутбук з процесором AMD Ryzen, відеокартою Nvidia GF RTX 40, накопичувачем SSD, оперативною пам’яттю DDR5. Чудовий ігровий дисплей до QHD 165 Гц із підтримкою G-SYNC і тонкими рамками, завдяки яким екран займає 80% панелі. Місткий акумулятор ємністю 90 Вт·год, підтримка живлення ноутбука через порт USB-C і відповідність стандарту MIL-STD-810H. Заряджання через порт USB-C Ноутбук TUF Gaming A15 (2023) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
![Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319] Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319]](/content/images/5/390x390l80mc0/96869433311202.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319] Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319]](/content/images/5/487x390l80mc0/58898059375661.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319] Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319]](/content/images/5/488x390l80mc0/65766082994000.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319] Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319]](/content/images/5/486x390l80mc0/97533202399333.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319] Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP091 Jaeger Gray (90NR0JP8-M005L0) [613319]](/content/images/5/486x390l80mc0/87340957018076.jpg)