|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA507NUR-LP140 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7435HS Mobile Processor 3.1GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, |
| Вага | 2.2 |
| Висота | 24.9 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS FA507NUR-LP140 (90NR0JP8-M008N0)
Немає в наявності
Код товару: 300293
43 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS FA507NUR-LP140 (90NR0JP8-M008N0)
Потужність ігрового ПК в компактному ноутбуці
Конструкція цього ноутбука поєднує в собі класичний ігровий дизайн лінійки TUF та високу мобільність. Його вага складає лише 2,2 кг. ASUS FA507NUR-LP140 - це продуктивний та легкий пристрій, який здатен задовільнити ваші робочі та геймерські потреби.
Пам’ять та процесор
Гарантом продуктивності цього ноутбуку є потужний процесор AMD Ryzen 7 7435HS. Він має 8 ядер, а його тактова частота складає 3,1 ГГц. ASUS FA507NUR-LP140 має два слоти пам’яті, кожен з яких зайнятий модулем DDR5 на 8 Гб з частотою 4800 МГц. Максимальний об’єм пам’яті для розширення - 32 Гб. Для встановлення ігор і зберігання інформації передбачений SSD-накопичувач на 512 Гб.
Зображення
Дана модель оснащена екраном з діагоналлю 15,6 дюйма. Його роздільна здатність складає 1920 х 1080 пікселів. В поєднанні з високою частотою розгортки (144 Гц), дисплей здатен забезпечити якісну та плавну картинку. На ASUS FA507NUR-LP140 встановлений потужний відеоадаптор NVIDIA GeForce RTX 4050. Його об’єм пам’яті складає 6 Гб.
Енергоефективність
Ноутбук ASUS FA507NUR-LP140 - це не тільки потужний вибір, це також вдале рішення для вашої мобільності та енергонезалежності. Він оснащений місткою батареєю на 90 Вт*год. Підтримка технології Power Delivery дозволяє заживити пристрій за допомогою сумісного повербанку через Type C роз’єм. Батарея ноутбука здатна зарядитися на 50% за вражаючі 30 хвилин.
Потужність ігрового ПК в компактному ноутбуці
Конструкція цього ноутбука поєднує в собі класичний ігровий дизайн лінійки TUF та високу мобільність. Його вага складає лише 2,2 кг. ASUS FA507NUR-LP140 - це продуктивний та легкий пристрій, який здатен задовільнити ваші робочі та геймерські потреби.
Пам’ять та процесор
Гарантом продуктивності цього ноутбуку є потужний процесор AMD Ryzen 7 7435HS. Він має 8 ядер, а його тактова частота складає 3,1 ГГц. ASUS FA507NUR-LP140 має два слоти пам’яті, кожен з яких зайнятий модулем DDR5 на 8 Гб з частотою 4800 МГц. Максимальний об’єм пам’яті для розширення - 32 Гб. Для встановлення ігор і зберігання інформації передбачений SSD-накопичувач на 512 Гб.
Зображення
Дана модель оснащена екраном з діагоналлю 15,6 дюйма. Його роздільна здатність складає 1920 х 1080 пікселів. В поєднанні з високою частотою розгортки (144 Гц), дисплей здатен забезпечити якісну та плавну картинку. На ASUS FA507NUR-LP140 встановлений потужний відеоадаптор NVIDIA GeForce RTX 4050. Його об’єм пам’яті складає 6 Гб.
Енергоефективність
Ноутбук ASUS FA507NUR-LP140 - це не тільки потужний вибір, це також вдале рішення для вашої мобільності та енергонезалежності. Він оснащений місткою батареєю на 90 Вт*год. Підтримка технології Power Delivery дозволяє заживити пристрій за допомогою сумісного повербанку через Type C роз’єм. Батарея ноутбука здатна зарядитися на 50% за вражаючі 30 хвилин.