|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA707NUR-HX058 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7435HS Mobile Processor 3.1GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (data speed up to 10Gbps), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Comb |
| Вага | 2.6 |
| Висота | 24.8 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 39 |
| Ємність батареї | 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0)
Немає в наявності
Код товару: 300368
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0)
Міцний і надійний. Створений для екстремальних умов.
Ігровий ноутбук, що відповідає військовим стандартам MIL-STD-810H, оснащений процесором AMD R7-7435HS, відеокартою Nvidia GeForce RTX 4050, 512 ГБ SSD-накопичувачем і 16 ГБ оперативної пам’яті. Яскравий дисплей із роздільною здатністю до QHD, частотою оновлення 240 Гц, підтримкою G-SYNC і тонкими рамками забезпечує захопливий ігровий досвід, займаючи 80% поверхні панелі. Ноутбук оснащений акумулятором ємністю 90 Вт⋅год і підтримує заряджання через USB-C.
Зручне заряджання через USB-C
TUF Gaming A17 (2023) підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C за допомогою зарядних пристроїв чи повербанків, що підтримують цю технологію. Інтегрований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та температурні показники.
Ця система забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, мінімізуючи ризики пошкоджень під час швидкого заряджання. Завдяки цьому пристрої працюють стабільно й безпечно навіть в інтенсивному режимі.
Міцний і надійний. Створений для екстремальних умов.
Ігровий ноутбук, що відповідає військовим стандартам MIL-STD-810H, оснащений процесором AMD R7-7435HS, відеокартою Nvidia GeForce RTX 4050, 512 ГБ SSD-накопичувачем і 16 ГБ оперативної пам’яті. Яскравий дисплей із роздільною здатністю до QHD, частотою оновлення 240 Гц, підтримкою G-SYNC і тонкими рамками забезпечує захопливий ігровий досвід, займаючи 80% поверхні панелі. Ноутбук оснащений акумулятором ємністю 90 Вт⋅год і підтримує заряджання через USB-C.
Зручне заряджання через USB-C
TUF Gaming A17 (2023) підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C за допомогою зарядних пристроїв чи повербанків, що підтримують цю технологію. Інтегрований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та температурні показники.
Ця система забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, мінімізуючи ризики пошкоджень під час швидкого заряджання. Завдяки цьому пристрої працюють стабільно й безпечно навіть в інтенсивному режимі.
![Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368] Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368]](/content/images/2/390x390l80mc0/46573681510770.jpg)
![Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368] Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368]](/content/images/2/390x390l80mc0/76221622010308.jpg)
![Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368] Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368]](/content/images/2/390x390l80mc0/41181214998639.jpg)
![Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368] Ноутбук ASUS FA707NUR-HX058 (90NR0JL5-M002T0) [300368]](/content/images/2/390x390l80mc0/92690899354693.jpg)