|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сенсорний екран |
| Лінійка | ProArt StudioBook |
| Модель | H7606WU-ME042 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Преміум, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3840x2400 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ AI 9 365 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in, SD Express 7.0 card reader |
| Вага | 1.85 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus ProArt |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 365 (2.0 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | рюкзак в комплекте |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS H7606WU-ME042 (90NB1431-M001Z0)
Немає в наявності
Код товару: 300240
87 777 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS H7606WU-ME042 (90NB1431-M001Z0)
ProArt P16 – ідеальний ноутбук для творчих професіоналів у студії та на ходу. Оснащений 4K OLED-дисплеєм з високою точністю кольоропередачі, цей пристрій чудово підходить для роботи з графікою. Повний набір портів дозволяє легко підключати різні периферійні пристрої. Завдяки сертифікації NVIDIA Studio, ноутбук підтримує відеокарту Nvidia GF RTX 4050, яка забезпечує високу продуктивність при обробці графіки й завданнях ШІ з ефективністю до 321 TOPS. Також він обладнаний процесором AMD AI 9 365, що додає 50 TOPS до загальної продуктивності. Пристрій має 24 ГБ оперативної пам'яті та 1 ТБ SSD. Вражає функціональністю штучного інтелекту, відповідає військово-промисловим стандартам міцності і має тривалий час автономної роботи, роблячи будь-яке місце вашою творчою студією.
Процесор
AMD AI 9 365 забезпечує відмінну продуктивність в однопотокових і багатопотокових процесах. Завдяки інтегрованому NPU, ноутбук значно пришвидшує завдання, такі як імпорт та рендеринг 4K-відео, перетворення голосу в текст, автоматичне кадрування й визначення точок редагування у програмах, таких як Adobe Premiere Pro.
NVIDIA RTX
Платформа NVIDIA RTX надає апаратне прискорення для кодування, створення візуальних ефектів, реального часу відеомонтажу, рендерингу і 3D-моделювання.
Охолодження для інтенсивної роботи
ProArt P16 залишається прохолодним та тихим навіть під високими навантаженнями завдяки технології Ambient Cooling, що забезпечує максимальну продуктивність без надмірного шуму.
OLED-дисплей
Модель ProArt P16 (H7606) оснащена 4K OLED-дисплеєм з найкращою у своєму класі точністю відтворення кольорів. Завдяки органічним компонентам, що зменшують шкідливе синє випромінювання на 70%, дисплей знижує навантаження на очі, роблячи роботу комфортнішою.
ProArt P16 – ідеальний ноутбук для творчих професіоналів у студії та на ходу. Оснащений 4K OLED-дисплеєм з високою точністю кольоропередачі, цей пристрій чудово підходить для роботи з графікою. Повний набір портів дозволяє легко підключати різні периферійні пристрої. Завдяки сертифікації NVIDIA Studio, ноутбук підтримує відеокарту Nvidia GF RTX 4050, яка забезпечує високу продуктивність при обробці графіки й завданнях ШІ з ефективністю до 321 TOPS. Також він обладнаний процесором AMD AI 9 365, що додає 50 TOPS до загальної продуктивності. Пристрій має 24 ГБ оперативної пам'яті та 1 ТБ SSD. Вражає функціональністю штучного інтелекту, відповідає військово-промисловим стандартам міцності і має тривалий час автономної роботи, роблячи будь-яке місце вашою творчою студією.
Процесор
AMD AI 9 365 забезпечує відмінну продуктивність в однопотокових і багатопотокових процесах. Завдяки інтегрованому NPU, ноутбук значно пришвидшує завдання, такі як імпорт та рендеринг 4K-відео, перетворення голосу в текст, автоматичне кадрування й визначення точок редагування у програмах, таких як Adobe Premiere Pro.
NVIDIA RTX
Платформа NVIDIA RTX надає апаратне прискорення для кодування, створення візуальних ефектів, реального часу відеомонтажу, рендерингу і 3D-моделювання.
Охолодження для інтенсивної роботи
ProArt P16 залишається прохолодним та тихим навіть під високими навантаженнями завдяки технології Ambient Cooling, що забезпечує максимальну продуктивність без надмірного шуму.
OLED-дисплей
Модель ProArt P16 (H7606) оснащена 4K OLED-дисплеєм з найкращою у своєму класі точністю відтворення кольорів. Завдяки органічним компонентам, що зменшують шкідливе синє випромінювання на 70%, дисплей знижує навантаження на очі, роблячи роботу комфортнішою.