|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,7 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter |
| Габарити | 359.7х232.5х19.9 мм |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x 3.5mm Combo Audio Jack, 1 x DC-in, 1 x HDMI 1.4, 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Мультимедіа | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone, 720p HD camera |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0)
Немає в наявності
Код товару: 613994
24 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний і функціональний ноутбук ASUS Vivobook 15 допоможе легко впоратися із завданнями де б ви не були. Нове покоління цього ноутбука отримало потужний процесор AMD Ryzen, відеокарту AMD Graphics, чіткий дисплей, що розкривається на 180°, та елегантний корпус із сучасними варіантами кольорів. Зробіть своє життя яскравішим вже сьогодні з Vivobook 15! Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook 15 (M1502) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/390x390l80mc0/27953857328524.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/595x390l80mc0/72419641939289.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/614x390l80mc0/48949338471985.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/596x390l80mc0/13827925435656.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/870x67l80mc0/61702675473791.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/870x67l80mc0/41592795500211.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/870x163l80mc0/76072289609992.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/668x390l80mc0/50217679185841.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/679x390l80mc0/38795666891341.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994] Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161 Cool Silver (90NB0X22-M00AH0) [613994]](/content/images/49/605x390l80mc0/92919046521936.jpg)