|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | M1505YA-L1271 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 600 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720p HD camera |
| Габарити | 356.8х227.6х19.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0)
Немає в наявності
Код товару: 300382
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vivobook 15 OLED (M1505)
ASUS Vivobook 15 OLED — це універсальний ноутбук із приголомшливо плавним зображенням на OLED HDR-дисплеї, який відзначається кінематографічною точністю передачі кольорів (100% DCI-P3) та частотою оновлення 60 Гц. Пристрій створено для зручної щоденної роботи: екран розкривається на 180°, вебкамера оснащена механічною шторкою, а для керування конфіденційністю передбачені окремі клавіші вимкнення мікрофона та камери. Важливі зони корпусу оброблені антимікробним покриттям ASUS Antimicrobial Guard Plus, а збільшений тачпад забезпечує ще кращу ергономіку. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen 5 7430U і графікою AMD, цей ноутбук легко впорається з будь-якими завданнями.
OLED-дисплей
Дисплей Full HD OLED ноутбука Vivobook 15 забезпечує виняткову точність передавання кольорів, що робить його ідеальним як для професіоналів, так і для творчих користувачів. OLED-панель покриває 100% колірного простору DCI-P3, забезпечуючи насичене й реалістичне зображення. Крім того, завдяки особливостям органічних світловипромінювальних компонентів, такі дисплеї значно зменшують рівень шкідливого синього випромінювання – до 70% менше порівняно з традиційними РК-дисплеями. Це забезпечує комфорт для очей навіть при тривалій роботі.
Професійна точність кольорів
OLED-дисплей ноутбука Vivobook 15 демонструє надзвичайно деталізовану картинку з широкою палітрою кольорів. Завдяки повному охопленню DCI-P3 кольори виглядають яскравішими та глибшими – ідеально для візуального контенту, графічного дизайну або будь-якого іншого завдання, що потребує максимально точної передачі кольорів.
Заряджання через USB-C
Vivobook 15 OLED підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C не лише від мережевого адаптера, а й від сумісного повербанка. Вбудований контролер автоматично адаптує подачу живлення відповідно до характеристик джерела та підключеного пристрою, забезпечуючи захист від перегріву, перевантаження чи перенапруги. Це гарантує безпечне та ефективне заряджання, продовжуючи термін служби як ноутбука, так і зарядних аксесуарів.
Надійність, перевірена стандартами армії США
Vivobook 15 OLED відповідає військовому стандарту надійності MIL-STD 810H. Ноутбук пройшов 12 методів та 26 тестових випробувань, які перевищують галузеві вимоги, що гарантує його готовність до щоденних викликів. Така міцність не лише підвищує довговічність пристрою, а й сприяє зменшенню електронних відходів, тож ви можете бути впевнені – цей ноутбук надійний супутник у будь-якій ситуації.
ASUS Vivobook 15 OLED — це універсальний ноутбук із приголомшливо плавним зображенням на OLED HDR-дисплеї, який відзначається кінематографічною точністю передачі кольорів (100% DCI-P3) та частотою оновлення 60 Гц. Пристрій створено для зручної щоденної роботи: екран розкривається на 180°, вебкамера оснащена механічною шторкою, а для керування конфіденційністю передбачені окремі клавіші вимкнення мікрофона та камери. Важливі зони корпусу оброблені антимікробним покриттям ASUS Antimicrobial Guard Plus, а збільшений тачпад забезпечує ще кращу ергономіку. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen 5 7430U і графікою AMD, цей ноутбук легко впорається з будь-якими завданнями.
OLED-дисплей
Дисплей Full HD OLED ноутбука Vivobook 15 забезпечує виняткову точність передавання кольорів, що робить його ідеальним як для професіоналів, так і для творчих користувачів. OLED-панель покриває 100% колірного простору DCI-P3, забезпечуючи насичене й реалістичне зображення. Крім того, завдяки особливостям органічних світловипромінювальних компонентів, такі дисплеї значно зменшують рівень шкідливого синього випромінювання – до 70% менше порівняно з традиційними РК-дисплеями. Це забезпечує комфорт для очей навіть при тривалій роботі.
Професійна точність кольорів
OLED-дисплей ноутбука Vivobook 15 демонструє надзвичайно деталізовану картинку з широкою палітрою кольорів. Завдяки повному охопленню DCI-P3 кольори виглядають яскравішими та глибшими – ідеально для візуального контенту, графічного дизайну або будь-якого іншого завдання, що потребує максимально точної передачі кольорів.
Заряджання через USB-C
Vivobook 15 OLED підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C не лише від мережевого адаптера, а й від сумісного повербанка. Вбудований контролер автоматично адаптує подачу живлення відповідно до характеристик джерела та підключеного пристрою, забезпечуючи захист від перегріву, перевантаження чи перенапруги. Це гарантує безпечне та ефективне заряджання, продовжуючи термін служби як ноутбука, так і зарядних аксесуарів.
Надійність, перевірена стандартами армії США
Vivobook 15 OLED відповідає військовому стандарту надійності MIL-STD 810H. Ноутбук пройшов 12 методів та 26 тестових випробувань, які перевищують галузеві вимоги, що гарантує його готовність до щоденних викликів. Така міцність не лише підвищує довговічність пристрою, а й сприяє зменшенню електронних відходів, тож ви можете бути впевнені – цей ноутбук надійний супутник у будь-якій ситуації.
![Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382] Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382]](/content/images/16/390x390l80mc0/81492508079725.png)
![Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382] Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382]](/content/images/16/390x390l80mc0/12165843722999.png)
![Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382] Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382]](/content/images/16/390x390l80mc0/49484903706447.png)
![Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382] Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382]](/content/images/16/390x390l80mc0/46929882903723.png)
![Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382] Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382]](/content/images/16/390x390l80mc0/99600773752778.png)
![Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382] Ноутбук ASUS M1505YA-L1271 (90NB10Q2-M00CW0) [300382]](/content/images/16/390x390l80mc0/95814003402423.png)