|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | M5406KA-QD080 |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (24MB Cache, up to 5.0 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 860M Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5 |
| Вага | 1.3 |
| Висота | 15.9 мм |
| Глибина | 221.9 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook S |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 350 (2 - 5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Harman Kardon, Smart Amp Technology |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0)
Немає в наявності
Код товару: 300375
47 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vivobook S 14 OLED (M5406)
ASUS Vivobook S 14 OLED — це уособлення сучасного ноутбука: потужний, стильний і надзвичайно зручний. Оснащений передовим процесором AMD AI 7 350 із вбудованим модулем NPU, цей ноутбук пропонує до 50 TOPS продуктивності для рішень на базі штучного інтелекту. Спеціальна клавіша Copilot забезпечує миттєвий доступ до AI-функцій одним натисканням.
Тонкий корпус завтовшки лише 1,39 см і вагою 1,3 кг доповнюється ємним акумулятором на 75 Вт·год — ідеальний варіант для активного стилю життя. Насолоджуйтеся реалістичними зображеннями на яскравому WUXGA OLED-дисплеї, зручністю друку з клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і інтелектуальною вебкамерою ASUS AI. Vivobook S 14 OLED — ідеальний супутник для навчання, роботи й творчості.
OLED-дисплей: кольори без компромісів
Насолоджуйтесь надзвичайною точністю кольорів з WUXGA OLED-дисплеєм, що охоплює 100% DCI-P3. Такий екран забезпечує професійну якість зображення з неймовірною деталізацією, що ідеально підходить як для творчих проєктів, так і для повсякденного перегляду контенту.
Крім того, OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями — це не лише комфорт для очей, а й турбота про їхнє здоров’я.
Заряджання через USB-C: зручно і безпечно
Vivobook S 14 OLED підтримує технологію Power Delivery, тож заряджати ноутбук можна навіть через повербанк. Інтелектуальний контролер автоматично визначає параметри заряджання та забезпечує захист від перегріву, перенапруги й перевантаження. Це — не лише зручність у дорозі, а й гарантія безпеки для ваших пристроїв.
Сила, що витримує випробування
Vivobook S 14 OLED відповідає військовому стандарту міцності MIL-STD 810H США. 12 методів випробувань і 26 процедур перевірки гарантують стійкість до ударів, вібрацій і екстремальних умов. Така надійність продовжує термін служби пристрою й робить його відповідальним вибором для навколишнього середовища.
ASUS Vivobook S 14 OLED — це уособлення сучасного ноутбука: потужний, стильний і надзвичайно зручний. Оснащений передовим процесором AMD AI 7 350 із вбудованим модулем NPU, цей ноутбук пропонує до 50 TOPS продуктивності для рішень на базі штучного інтелекту. Спеціальна клавіша Copilot забезпечує миттєвий доступ до AI-функцій одним натисканням.
Тонкий корпус завтовшки лише 1,39 см і вагою 1,3 кг доповнюється ємним акумулятором на 75 Вт·год — ідеальний варіант для активного стилю життя. Насолоджуйтеся реалістичними зображеннями на яскравому WUXGA OLED-дисплеї, зручністю друку з клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і інтелектуальною вебкамерою ASUS AI. Vivobook S 14 OLED — ідеальний супутник для навчання, роботи й творчості.
OLED-дисплей: кольори без компромісів
Насолоджуйтесь надзвичайною точністю кольорів з WUXGA OLED-дисплеєм, що охоплює 100% DCI-P3. Такий екран забезпечує професійну якість зображення з неймовірною деталізацією, що ідеально підходить як для творчих проєктів, так і для повсякденного перегляду контенту.
Крім того, OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями — це не лише комфорт для очей, а й турбота про їхнє здоров’я.
Заряджання через USB-C: зручно і безпечно
Vivobook S 14 OLED підтримує технологію Power Delivery, тож заряджати ноутбук можна навіть через повербанк. Інтелектуальний контролер автоматично визначає параметри заряджання та забезпечує захист від перегріву, перенапруги й перевантаження. Це — не лише зручність у дорозі, а й гарантія безпеки для ваших пристроїв.
Сила, що витримує випробування
Vivobook S 14 OLED відповідає військовому стандарту міцності MIL-STD 810H США. 12 методів випробувань і 26 процедур перевірки гарантують стійкість до ударів, вібрацій і екстремальних умов. Така надійність продовжує термін служби пристрою й робить його відповідальним вибором для навколишнього середовища.
![Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375] Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375]](/content/images/9/390x390l80mc0/64853573742152.png)
![Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375] Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375]](/content/images/9/390x390l80mc0/56220081329742.png)
![Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375] Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375]](/content/images/9/390x390l80mc0/91667566052002.png)
![Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375] Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375]](/content/images/9/390x390l80mc0/76668123691082.png)
![Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375] Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375]](/content/images/9/390x390l80mc0/85561691051583.png)
![Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375] Ноутбук ASUS M5406KA-QD080 (90NB15W1-M006C0) [300375]](/content/images/9/390x390l80mc0/13373566710674.png)