|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | M5406WA-PP024 |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 890M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Графічна пам'ять | 16 ГБ |
| Відеокарта | AMD Radeon 890M Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5 |
| Вага | 1.3 |
| Висота | 15.9 мм |
| Глибина | 221.9 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook S |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Harman Kardon, Smart Amp Technology |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120)
Немає в наявності
Код товару: 300377
52 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vivobook S 14 OLED (M5406)
Новий рівень мобільності й інтелектуальних можливостей із ASUS Vivobook S 14! Цей стильний, тонкий і напрочуд легкий ноутбук створено для тих, хто цінує продуктивність, інновації та комфорт. Оснащений новітнім процесором AMD AI 9 HX 370 із потужним NPU-модулем (до 50 TOPS), він відкриває перед вами світ штучного інтелекту. Спеціальна клавіша Copilot надає миттєвий доступ до AI-функцій — одним натисканням.
Vivobook S 14 має витончену конструкцію завтовшки лише 1,39 см і важить усього 1,3 кг. Акумулятор великої ємності (до 75 Вт·год) дозволяє залишатися на зв'язку цілий день. Крім того, ноутбук оснащено чудовим 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, зручною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і інтелектуальною вебкамерою ASUS AI. Ідеальний вибір для активного сучасного життя!
3K OLED-дисплей: яскравість, точність, комфорт
Екран Vivobook S 14 OLED (M5406) вражає: роздільна здатність 3K, частота 120 Гц і 100% охоплення простору DCI-P3 забезпечують неймовірну глибину кольору та реалістичність зображення. Він створений для дизайнерів, творців контенту і просто тих, хто цінує якісну картинку.
OLED-технологія також зменшує випромінювання шкідливого синього світла до 70% у порівнянні з традиційними РК-екранами, тож ви можете працювати довше без навантаження на очі.
USB-C заряджання з підтримкою Power Delivery
Vivobook S 14 підтримує заряджання через USB-C завдяки технології Power Delivery. Це означає, що ви можете заряджати ноутбук навіть від повербанка — зручно в будь-яких умовах. Інтелектуальний контролер регулює потужність і захищає пристрій від перенапруги, перегріву та інших ризиків, забезпечуючи безпечне та ефективне заряджання.
Міцність, перевірена випробуваннями
Цей ноутбук відповідає жорстким стандартам надійності MIL-STD 810H, що прийняті в армії США. Він успішно пройшов 12 методів і 26 видів тестування, тож ви можете бути впевнені у його витривалості. Vivobook S 14 готовий до викликів повсякденного життя – від офісу до подорожей.
Новий рівень мобільності й інтелектуальних можливостей із ASUS Vivobook S 14! Цей стильний, тонкий і напрочуд легкий ноутбук створено для тих, хто цінує продуктивність, інновації та комфорт. Оснащений новітнім процесором AMD AI 9 HX 370 із потужним NPU-модулем (до 50 TOPS), він відкриває перед вами світ штучного інтелекту. Спеціальна клавіша Copilot надає миттєвий доступ до AI-функцій — одним натисканням.
Vivobook S 14 має витончену конструкцію завтовшки лише 1,39 см і важить усього 1,3 кг. Акумулятор великої ємності (до 75 Вт·год) дозволяє залишатися на зв'язку цілий день. Крім того, ноутбук оснащено чудовим 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, зручною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і інтелектуальною вебкамерою ASUS AI. Ідеальний вибір для активного сучасного життя!
3K OLED-дисплей: яскравість, точність, комфорт
Екран Vivobook S 14 OLED (M5406) вражає: роздільна здатність 3K, частота 120 Гц і 100% охоплення простору DCI-P3 забезпечують неймовірну глибину кольору та реалістичність зображення. Він створений для дизайнерів, творців контенту і просто тих, хто цінує якісну картинку.
OLED-технологія також зменшує випромінювання шкідливого синього світла до 70% у порівнянні з традиційними РК-екранами, тож ви можете працювати довше без навантаження на очі.
USB-C заряджання з підтримкою Power Delivery
Vivobook S 14 підтримує заряджання через USB-C завдяки технології Power Delivery. Це означає, що ви можете заряджати ноутбук навіть від повербанка — зручно в будь-яких умовах. Інтелектуальний контролер регулює потужність і захищає пристрій від перенапруги, перегріву та інших ризиків, забезпечуючи безпечне та ефективне заряджання.
Міцність, перевірена випробуваннями
Цей ноутбук відповідає жорстким стандартам надійності MIL-STD 810H, що прийняті в армії США. Він успішно пройшов 12 методів і 26 видів тестування, тож ви можете бути впевнені у його витривалості. Vivobook S 14 готовий до викликів повсякденного життя – від офісу до подорожей.
![Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377] Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377]](/content/images/11/390x390l80mc0/40437432463111.png)
![Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377] Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377]](/content/images/11/390x390l80mc0/31885235798018.png)
![Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377] Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377]](/content/images/11/390x390l80mc0/53571255729865.png)
![Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377] Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377]](/content/images/11/390x390l80mc0/42467036171654.png)
![Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377] Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377]](/content/images/11/390x390l80mc0/59679814594836.png)
![Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377] Ноутбук ASUS M5406WA-PP024 (90NB14P1-M00120) [300377]](/content/images/11/390x390l80mc0/14380967232263.png)