|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | M5506WA-MA016X |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1620 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD A9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 890M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 890M Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою дисплея/живлення, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C з підтримкою дисплея/живлення, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3,5-мм комбінований аудіороз'єм, пристрій для читання карт Micro SD |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера FHD з функцією ІЧ для підтримки Windows Hello з закритою шторкою |
| Додаткові параметри | SSD, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0)
Немає в наявності
Код товару: 300225
59 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Vivobook S 15 OLED змінює уявлення про сучасний ноутбук завдяки новітнім технологіям і витонченому мінімалістичному дизайну. Оснащений процесором AMD AI 9 HX 370, що може містити вбудований модуль AMD Ryzen AI, він забезпечує першокласну продуктивність та інтелектуальну оптимізацію робочих навантажень. Окрема клавіша Copilot забезпечує миттєвий доступ до можливостей штучного інтелекту одним дотиком.
Він має тонкий корпус завтовшки 1,39 см, який важить лише 1,5 кг, і працює до 14 годин від акумулятора – все для зручності роботи в дорозі. Ноутбук оснащений приголомшливим дисплеєм 3K OLED 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, надзвичайно великим тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense. Ідеальний компаньйон для сучасного життя!
Він має тонкий корпус завтовшки 1,39 см, який важить лише 1,5 кг, і працює до 14 годин від акумулятора – все для зручності роботи в дорозі. Ноутбук оснащений приголомшливим дисплеєм 3K OLED 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, надзвичайно великим тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense. Ідеальний компаньйон для сучасного життя!
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225] Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225]](/content/images/11/390x390l80mc0/42103071850999.png)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225] Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225]](/content/images/11/390x390l80mc0/13631003741496.png)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225] Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225]](/content/images/11/390x390l80mc0/20524566559569.png)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225] Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225]](/content/images/11/390x390l80mc0/57939275350691.png)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225] Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225]](/content/images/11/390x390l80mc0/50029498145081.png)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225] Ноутбук ASUS M5506WA-MA016X (90NB14A3-M000U0) [300225]](/content/images/11/390x390l80mc0/24099998384492.png)