|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | M5606WA-MX023X |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Преміум |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3200x2000 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 890M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 890M Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M5606WA-MX023X (90NB14B3-M00140)
Немає в наявності
Код товару: 300196
61 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS M5606WA-MX023X (90NB14B3-M00140)
ASUS Vivobook S 16 OLED переосмислює сучасний ноутбук завдяки новітнім технологіям та елегантному мінімалістичному дизайну. Оснащений процесором AMD AI 9 HX 370, він забезпечує високу продуктивність і розумне управління навантаженнями. Окрема клавіша Copilot надає миттєвий доступ до функцій штучного інтелекту одним натисканням. З товщиною корпусу всього 1,39 см і вагою 1,5 кг, цей ноутбук ідеально підходить для роботи в дорозі, працюючи до 14 годин на одному заряді. Дисплей 3.2K OLED 120 Гц, ергономічна клавіатура з RGB-підсвічуванням, великий тачпад і вебкамера ASUS AiSense роблять його ідеальним для будь-яких завдань.
OLED-дисплей
Vivobook S 16 OLED (M5606) оснащений 3.2K OLED дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує чудову якість кольору. Висока точність передачі кольорів робить цей ноутбук ідеальним для професійної роботи з графікою та творчих завдань. OLED-дисплей знижує шкідливе синє випромінювання на 70% порівняно з РК-дисплеями, що робить його комфортним для очей і знижує ризик пошкодження зору.
Професійна точність кольору
Завдяки 3.2K OLED-дисплею з 120 Гц, Vivobook S 16 пропонує неймовірно деталізовані та реалістичні зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Насичені кольори підходять для проєктів, де важлива точність відтворення кольорів.
Зарядка через USB-C
Vivobook S 16 OLED підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Завдяки контролеру, технологія забезпечує захист від перенапруги, перегріву і перевантажень, що робить заряджання безпечним і ефективним.
Надійність військового класу
Vivobook S 16 OLED відповідає стандарту MIL-STD 810H, що гарантує його надійність і довговічність. Він пройшов 12 жорстких випробувань іі 26 процедур тестування, що продовжує термін служби пристрою і робить його готовим до найсуворіших умов експлуатації.
ASUS Vivobook S 16 OLED переосмислює сучасний ноутбук завдяки новітнім технологіям та елегантному мінімалістичному дизайну. Оснащений процесором AMD AI 9 HX 370, він забезпечує високу продуктивність і розумне управління навантаженнями. Окрема клавіша Copilot надає миттєвий доступ до функцій штучного інтелекту одним натисканням. З товщиною корпусу всього 1,39 см і вагою 1,5 кг, цей ноутбук ідеально підходить для роботи в дорозі, працюючи до 14 годин на одному заряді. Дисплей 3.2K OLED 120 Гц, ергономічна клавіатура з RGB-підсвічуванням, великий тачпад і вебкамера ASUS AiSense роблять його ідеальним для будь-яких завдань.
OLED-дисплей
Vivobook S 16 OLED (M5606) оснащений 3.2K OLED дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує чудову якість кольору. Висока точність передачі кольорів робить цей ноутбук ідеальним для професійної роботи з графікою та творчих завдань. OLED-дисплей знижує шкідливе синє випромінювання на 70% порівняно з РК-дисплеями, що робить його комфортним для очей і знижує ризик пошкодження зору.
Професійна точність кольору
Завдяки 3.2K OLED-дисплею з 120 Гц, Vivobook S 16 пропонує неймовірно деталізовані та реалістичні зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Насичені кольори підходять для проєктів, де важлива точність відтворення кольорів.
Зарядка через USB-C
Vivobook S 16 OLED підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Завдяки контролеру, технологія забезпечує захист від перенапруги, перегріву і перевантажень, що робить заряджання безпечним і ефективним.
Надійність військового класу
Vivobook S 16 OLED відповідає стандарту MIL-STD 810H, що гарантує його надійність і довговічність. Він пройшов 12 жорстких випробувань іі 26 процедур тестування, що продовжує термін служби пристрою і робить його готовим до найсуворіших умов експлуатації.