|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | M5606WA-MX024 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3200x2000 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 890M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 890M Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190)
Немає в наявності
Код товару: 300181
55 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190)
ASUS Vivobook S 16 OLED змінює уявлення про сучасні ноутбуки завдяки передовим технологіям та елегантному мінімалістичному дизайну. Він оснащений процесором AMD AI 9 HX 370, який забезпечує високу продуктивність та інтелектуальну оптимізацію завдань. Окрема клавіша Copilot дозволяє отримати швидкий доступ до функцій штучного інтелекту. Пристрій має тонкий корпус завтовшки лише 1,39 см і важить 1,5 кг, а також забезпечує до 14 годин автономної роботи, що робить його ідеальним для використання в дорозі. Крім того, ноутбук оснащений вражаючим 3.2K OLED дисплеєм із частотою 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense. Це досконалий вибір для сучасного способу життя.
OLED-дисплей
Vivobook S 16 OLED (M5606) має дисплей 3.2K OLED з частотою 120 Гц і найкращою у своєму класі точністю кольорів. Такі екрани забезпечують професійну точність відтворення, що робить їх ідеальними для творчих завдань або роботи, де важлива точність кольору. OLED-дисплеї також знижують рівень шкідливого синього світла на 70% порівняно з РК-екранами, що робить їх комфортнішими для очей і зменшує ризик пошкодження зору.
Професійна точність відтворення кольорів
Дисплей 3.2K OLED 120 Гц у Vivobook S 16 OLED (M5606) забезпечує надзвичайно деталізовані та реалістичні зображення зі 100% охопленням DCI-P3 кінематографічного рівня. Це робить кольори яскравими та насиченими, ідеальними для роботи з графікою та контентом.
Зарядка через USB-C
Vivobook S 16 OLED (M5606) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type C. Контролер автоматично регулює подачу живлення залежно від характеристик підключеного джерела та захищає від перенапруги, перегріву і перевантаження, що гарантує безпечне та ефективне використання.
Надійність військового класу
Vivobook S 16 OLED (M5606) вирізняється високою надійністю, відповідаючи стандарту MIL-STD 810H США. Він пройшов 12 випробувань і 26 процедур, що підтверджують його довговічність. Ця надійність продовжує термін служби ноутбука та знижує вплив на навколишнє середовище, роблячи його ідеальним для роботи і подорожей.
ASUS Vivobook S 16 OLED змінює уявлення про сучасні ноутбуки завдяки передовим технологіям та елегантному мінімалістичному дизайну. Він оснащений процесором AMD AI 9 HX 370, який забезпечує високу продуктивність та інтелектуальну оптимізацію завдань. Окрема клавіша Copilot дозволяє отримати швидкий доступ до функцій штучного інтелекту. Пристрій має тонкий корпус завтовшки лише 1,39 см і важить 1,5 кг, а також забезпечує до 14 годин автономної роботи, що робить його ідеальним для використання в дорозі. Крім того, ноутбук оснащений вражаючим 3.2K OLED дисплеєм із частотою 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense. Це досконалий вибір для сучасного способу життя.
OLED-дисплей
Vivobook S 16 OLED (M5606) має дисплей 3.2K OLED з частотою 120 Гц і найкращою у своєму класі точністю кольорів. Такі екрани забезпечують професійну точність відтворення, що робить їх ідеальними для творчих завдань або роботи, де важлива точність кольору. OLED-дисплеї також знижують рівень шкідливого синього світла на 70% порівняно з РК-екранами, що робить їх комфортнішими для очей і зменшує ризик пошкодження зору.
Професійна точність відтворення кольорів
Дисплей 3.2K OLED 120 Гц у Vivobook S 16 OLED (M5606) забезпечує надзвичайно деталізовані та реалістичні зображення зі 100% охопленням DCI-P3 кінематографічного рівня. Це робить кольори яскравими та насиченими, ідеальними для роботи з графікою та контентом.
Зарядка через USB-C
Vivobook S 16 OLED (M5606) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type C. Контролер автоматично регулює подачу живлення залежно від характеристик підключеного джерела та захищає від перенапруги, перегріву і перевантаження, що гарантує безпечне та ефективне використання.
Надійність військового класу
Vivobook S 16 OLED (M5606) вирізняється високою надійністю, відповідаючи стандарту MIL-STD 810H США. Він пройшов 12 випробувань і 26 процедур, що підтверджують його довговічність. Ця надійність продовжує термін служби ноутбука та знижує вплив на навколишнє середовище, роблячи його ідеальним для роботи і подорожей.
![Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181] Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181]](/content/images/17/390x390l80mc0/95659931628145.jpg)
![Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181] Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181]](/content/images/17/390x390l80mc0/15656067430142.jpg)
![Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181] Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181]](/content/images/17/390x390l80mc0/80979538326349.jpg)
![Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181] Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181]](/content/images/17/390x390l80mc0/77653919167133.jpg)
![Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181] Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181]](/content/images/17/390x390l80mc0/40325473131003.jpg)
![Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181] Ноутбук ASUS M5606WA-MX024 (90NB14B2-M00190) [300181]](/content/images/17/390x390l80mc0/14427001979130.jpg)