|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | Vivobook Pro |
| Модель | N6506CU-MA016 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1620 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Co |
| Вага | 1.8 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0M |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H (1.0 - 5.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0)
Немає в наявності
Код товару: 300355
70 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук для роботи та навчання
ASUS Vivobook Pro 15 OLED – ідеальний вибір для професіоналів, яким потрібен надійний пристрій для роботи, творчості та ігор. Він органічно поєднує стиль, потужність і передові технології, забезпечуючи повне занурення у завдання та розваги.
Ноутбук оснащений 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц та діагоналлю 15,6 дюйма, що гарантує яскраве, реалістичне зображення. В його основі – сучасний процесор Intel Core Ultra 9 285H та відеокарта Nvidia GF RTX 4050, що забезпечують високу продуктивність. Унікальна система охолодження IceCool Pro з двома вентиляторами та трьома повітряними каналами підтримує стабільну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях (TDP CPU+GPU – до 125 Вт).
Для зручності роботи з креативними програмами передбачено інноваційний контролер DialPad, а Thunderbolt 4 та зчитувач SD-карт забезпечують швидку передачу даних. Аудіосистема з підтримкою Dolby Atmos створює глибокий, об’ємний звук.
Це ноутбук професійного рівня для тих, хто цінує якість, продуктивність та надійність!
OLED-дисплей: реалістичність та комфорт
Дисплей 3K OLED 120 Гц забезпечує виняткову точність відтворення кольорів завдяки 100% охопленню палітри DCI-P3. Це робить його ідеальним вибором для дизайнерів, фотографів і всіх, хто прагне максимальної візуальної якості.
OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями. Це мінімізує втому очей та знижує ризик пошкодження сітківки, забезпечуючи комфорт навіть при тривалому використанні.
Заряджання через USB-C
ASUS Vivobook Pro 15 OLED підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через USB Type-C. Завдяки вбудованому контролеру система автоматично регулює рівень потужності, захищаючи від перенапруги, перегріву та перевантаження.
Це гарантує безпечне та ефективне заряджання як від стандартного адаптера, так і від повербанка – ідеальне рішення для роботи та подорожей!
Надійність військового класу
Ноутбук відповідає стандарту MIL-STD 810H, що означає підвищену міцність та витривалість у реальних умовах. Він пройшов 12 методів і 26 тестів, перевершивши галузеві стандарти.
Ця надійність не лише подовжує термін служби пристрою, а й сприяє екологічній стійкості, адже довговічна техніка зменшує електронні відходи.
З Vivobook Pro 15 OLED ви можете працювати, навчатися, подорожувати та розважатися без компромісів – цей ноутбук створений для будь-яких викликів!
ASUS Vivobook Pro 15 OLED – ідеальний вибір для професіоналів, яким потрібен надійний пристрій для роботи, творчості та ігор. Він органічно поєднує стиль, потужність і передові технології, забезпечуючи повне занурення у завдання та розваги.
Ноутбук оснащений 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц та діагоналлю 15,6 дюйма, що гарантує яскраве, реалістичне зображення. В його основі – сучасний процесор Intel Core Ultra 9 285H та відеокарта Nvidia GF RTX 4050, що забезпечують високу продуктивність. Унікальна система охолодження IceCool Pro з двома вентиляторами та трьома повітряними каналами підтримує стабільну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях (TDP CPU+GPU – до 125 Вт).
Для зручності роботи з креативними програмами передбачено інноваційний контролер DialPad, а Thunderbolt 4 та зчитувач SD-карт забезпечують швидку передачу даних. Аудіосистема з підтримкою Dolby Atmos створює глибокий, об’ємний звук.
Це ноутбук професійного рівня для тих, хто цінує якість, продуктивність та надійність!
OLED-дисплей: реалістичність та комфорт
Дисплей 3K OLED 120 Гц забезпечує виняткову точність відтворення кольорів завдяки 100% охопленню палітри DCI-P3. Це робить його ідеальним вибором для дизайнерів, фотографів і всіх, хто прагне максимальної візуальної якості.
OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями. Це мінімізує втому очей та знижує ризик пошкодження сітківки, забезпечуючи комфорт навіть при тривалому використанні.
Заряджання через USB-C
ASUS Vivobook Pro 15 OLED підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через USB Type-C. Завдяки вбудованому контролеру система автоматично регулює рівень потужності, захищаючи від перенапруги, перегріву та перевантаження.
Це гарантує безпечне та ефективне заряджання як від стандартного адаптера, так і від повербанка – ідеальне рішення для роботи та подорожей!
Надійність військового класу
Ноутбук відповідає стандарту MIL-STD 810H, що означає підвищену міцність та витривалість у реальних умовах. Він пройшов 12 методів і 26 тестів, перевершивши галузеві стандарти.
Ця надійність не лише подовжує термін служби пристрою, а й сприяє екологічній стійкості, адже довговічна техніка зменшує електронні відходи.
З Vivobook Pro 15 OLED ви можете працювати, навчатися, подорожувати та розважатися без компромісів – цей ноутбук створений для будь-яких викликів!
![Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355] Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355]](/content/images/40/390x390l80mc0/80930278247918.png)
![Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355] Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355]](/content/images/40/390x390l80mc0/18967239203233.png)
![Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355] Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355]](/content/images/40/390x390l80mc0/31176673881895.png)
![Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355] Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355]](/content/images/40/390x390l80mc0/76507088040129.png)
![Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355] Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355]](/content/images/40/390x390l80mc0/90809773880011.png)
![Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355] Ноутбук ASUS N6506CU-MA016 (90NB15E2-M000R0) [300355]](/content/images/40/390x390l80mc0/18180242553359.png)