|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | S5406SA-PP163 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 Processor 226V (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Вага | 1.3 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 226V (4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0)
Немає в наявності
Код товару: 300350
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0)
ASUS Vivobook S 14 переосмислює концепцію сучасного ноутбука, гармонійно поєднуючи передові технології з елегантним мінімалістичним дизайном. Оснащений потужним процесором Intel Core Ultra 5 226V, він забезпечує високу продуктивність і включає спеціальну клавішу Copilot для зручної роботи зі штучним інтелектом. Завдяки тонкому та легкому корпусу вагою всього 1,3 кг, автономності до 27 годин і яскравому 3K OLED-дисплею, цей ноутбук стане вашим надійним супутником у повсякденному житті. Крім того, він має ергономічну клавіатуру з яскравим RGB-підсвічуванням, великий тачпад і камеру ASUS AiSense.
Компактність та портативність
Завдяки ультратонкому корпусу (1,39 см) та легкій вазі (1,3 кг), ASUS Vivobook S 14 уособлює справжню мобільність. Його зручно брати з собою будь-куди, забезпечуючи свободу та комфорт у дорозі.
Висока продуктивність
Vivobook S 14 легко впорається з редагуванням фото, створенням презентацій та потоковим відео. Технологія ASUS Memory Allocation Management оптимізує розподіл пам’яті, покращуючи продуктивність у іграх, творчих завданнях і додатках зі штучним інтелектом. Вбудована відеокарта Intel Arc подвоює графічну продуктивність у порівнянні з попередніми поколіннями, забезпечуючи чудову деталізацію, швидкий відгук і розширені можливості для створення контенту. Технологія Xe Super Sampling (XeSS) підвищує якість графіки в іграх, встановлюючи нові стандарти обчислень і візуальних ефектів.
Ефективне охолодження
Інноваційна система охолодження ASUS IceCool підтримує низьку температуру навіть під час інтенсивного використання, що запобігає перегріву та втраті продуктивності. Спеціальні фільтри захищають внутрішні компоненти від пилу та ворсинок, продовжуючи термін служби пристрою.
Довговічна батарея
Завдяки ємному акумулятору ASUS Vivobook S 14 забезпечує до 27 годин автономної роботи. Довготривалий ресурс батареї гарантує роки стабільної експлуатації без втрати ефективності.
Яскравий OLED-дисплей
Дисплей 3K OLED відтворює кольори з винятковою точністю, що робить його ідеальним вибором для професіоналів та творчих користувачів. OLED-технологія зменшує випромінювання синього світла на 70% у порівнянні з РК-дисплеями, знижуючи навантаження на очі.
Професійна точність кольорів
Vivobook S 14 OLED (S5406) забезпечує реалістичне зображення з 100% колірним охопленням DCI-P3. Це гарантує насичені кольори та відмінну якість відображення для роботи та розваг.
Швидке заряджання через USB-C
Завдяки підтримці Power Delivery ноутбук можна заряджати через порт USB Type-C від мережевого адаптера або повербанка. Інтелектуальна система контролює подачу живлення, запобігаючи перенапрузі, перегріву та іншим небезпечним ситуаціям, забезпечуючи безпеку зарядки.
Надійність військового класу
Vivobook S 14 OLED відповідає стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 жорстких методів та 26 ретельних тестувань. Його витривалість гарантує довгий термін служби та екологічну безпечність. Цей ноутбук готовий до будь-яких умов і залишається надійним помічником у роботі, подорожах та повсякденному житті.
ASUS Vivobook S 14 переосмислює концепцію сучасного ноутбука, гармонійно поєднуючи передові технології з елегантним мінімалістичним дизайном. Оснащений потужним процесором Intel Core Ultra 5 226V, він забезпечує високу продуктивність і включає спеціальну клавішу Copilot для зручної роботи зі штучним інтелектом. Завдяки тонкому та легкому корпусу вагою всього 1,3 кг, автономності до 27 годин і яскравому 3K OLED-дисплею, цей ноутбук стане вашим надійним супутником у повсякденному житті. Крім того, він має ергономічну клавіатуру з яскравим RGB-підсвічуванням, великий тачпад і камеру ASUS AiSense.
Компактність та портативність
Завдяки ультратонкому корпусу (1,39 см) та легкій вазі (1,3 кг), ASUS Vivobook S 14 уособлює справжню мобільність. Його зручно брати з собою будь-куди, забезпечуючи свободу та комфорт у дорозі.
Висока продуктивність
Vivobook S 14 легко впорається з редагуванням фото, створенням презентацій та потоковим відео. Технологія ASUS Memory Allocation Management оптимізує розподіл пам’яті, покращуючи продуктивність у іграх, творчих завданнях і додатках зі штучним інтелектом. Вбудована відеокарта Intel Arc подвоює графічну продуктивність у порівнянні з попередніми поколіннями, забезпечуючи чудову деталізацію, швидкий відгук і розширені можливості для створення контенту. Технологія Xe Super Sampling (XeSS) підвищує якість графіки в іграх, встановлюючи нові стандарти обчислень і візуальних ефектів.
Ефективне охолодження
Інноваційна система охолодження ASUS IceCool підтримує низьку температуру навіть під час інтенсивного використання, що запобігає перегріву та втраті продуктивності. Спеціальні фільтри захищають внутрішні компоненти від пилу та ворсинок, продовжуючи термін служби пристрою.
Довговічна батарея
Завдяки ємному акумулятору ASUS Vivobook S 14 забезпечує до 27 годин автономної роботи. Довготривалий ресурс батареї гарантує роки стабільної експлуатації без втрати ефективності.
Яскравий OLED-дисплей
Дисплей 3K OLED відтворює кольори з винятковою точністю, що робить його ідеальним вибором для професіоналів та творчих користувачів. OLED-технологія зменшує випромінювання синього світла на 70% у порівнянні з РК-дисплеями, знижуючи навантаження на очі.
Професійна точність кольорів
Vivobook S 14 OLED (S5406) забезпечує реалістичне зображення з 100% колірним охопленням DCI-P3. Це гарантує насичені кольори та відмінну якість відображення для роботи та розваг.
Швидке заряджання через USB-C
Завдяки підтримці Power Delivery ноутбук можна заряджати через порт USB Type-C від мережевого адаптера або повербанка. Інтелектуальна система контролює подачу живлення, запобігаючи перенапрузі, перегріву та іншим небезпечним ситуаціям, забезпечуючи безпеку зарядки.
Надійність військового класу
Vivobook S 14 OLED відповідає стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 жорстких методів та 26 ретельних тестувань. Його витривалість гарантує довгий термін служби та екологічну безпечність. Цей ноутбук готовий до будь-яких умов і залишається надійним помічником у роботі, подорожах та повсякденному житті.
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/77660018383280.png)
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/93648432224581.png)
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/18023624294173.png)
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/35229236866056.png)
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/33934021342020.png)
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/38935656144708.png)
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/22701168138947.png)
![Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350] Ноутбук ASUS S5406SA-PP163 (90NB15R3-M00FX0) [300350]](/content/images/35/390x390l80mc0/78755810187389.png)