|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | S5506MA-MA080 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1620 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Arc Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,5 кг |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Micro SD |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook S |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 353.6х246.9х15.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 2 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Так |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0)
Немає в наявності
Код товару: 612362
48 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Vivobook S 15 OLED змінює уявлення про сучасний ноутбук завдяки гармонійному поєднанню новітніх технологій і витонченого мінімалістичного дизайну. Він працює на основі процесора Intel Core Ultra, що забезпечує виняткову продуктивність, і може похвалитися тонким і легким корпусом, який важить лише 1,5 кг, спеціальною клавішею Copilot для більш ефективної роботи зі штучним інтелектом, тривалим часом роботи від акумулятора (16 годин) і чудовим дисплеєм 3K OLED 120 Гц. Він також оснащений ергономічною клавіатурою з яскравим RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і камерою ASUS AiSense. Цей ноутбук – ідеальний компаньйон для сучасного життя. OLED-дисплей Ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки. Точність відтворення кольорів професійного рівня Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту. Заряджання через порт USB-C Ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/390x390l80mc0/90481541047692.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/609x390l80mc0/68167899085507.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/551x390l80mc0/43376629982422.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/551x390l80mc0/38322003347240.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/649x390l80mc0/44178916254557.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/564x390l80mc0/38001064474989.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/870x66l80mc0/22337610282138.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362] Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED S5506MA-MA080 Neutral Black (90NB14E1-M005X0) [612362]](/content/images/25/870x66l80mc0/11267121370728.jpg)