|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | S5506MA-MA136 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1620 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970)
Немає в наявності
Код товару: 300187
33 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970)
ASUS Vivobook S 15 OLED переосмислює сучасний ноутбук, поєднуючи інноваційні технології з елегантним мінімалістичним дизайном. Завдяки процесору Intel Core Ultra 5 125H, він забезпечує високу продуктивність, а його тонкий і легкий корпус важить лише 1,5 кг. Спеціальна клавіша Copilot оптимізує роботу зі штучним інтелектом, а акумулятор забезпечує до 16 годин автономної роботи. 3K OLED-дисплей із частотою 120 Гц гарантує яскраве і чітке зображення. Модель оснащена ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і камерою ASUS AiSense, роблячи цей ноутбук ідеальним вибором для сучасного користувача.
OLED-дисплей
Vivobook S 15 OLED (S5506) оснащений 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц, що забезпечує точну передачу кольорів для професійних і творчих завдань. Завдяки органічним компонентам, які випромінюють світло, OLED-дисплей зменшує шкідливе синє світло на 70% порівняно з LCD, що робить його комфортнішим для очей і знижує ризик пошкодження зору.
Професійна точність відтворення кольорів
Дисплей ноутбука забезпечує насичені й реалістичні зображення з колірною гамою DCI-P3, яка охоплює 100% кінематографічного спектра. Це ідеально підходить для роботи з кольорами та покращує візуальний досвід під час перегляду будь-якого контенту.
Заряджання через USB-C
Vivobook S 15 OLED підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C. Інтелектуальний контролер зарядного пристрою автоматично регулює подачу енергії, захищаючи пристрій від перенапруги, перегріву та інших ризиків, пов'язаних із швидким заряджанням, що забезпечує безпеку й ефективність.
Надійність військового класу
Vivobook S 15 OLED відповідає стандарту MIL-STD 810H, який визначає надійність військових пристроїв. Він пройшов понад 26 різноманітних тестів, що гарантує довговічність і надійність навіть у складних умовах. Це робить ноутбук ідеальним вибором для активного життя та роботи в реальних умовах.
ASUS Vivobook S 15 OLED переосмислює сучасний ноутбук, поєднуючи інноваційні технології з елегантним мінімалістичним дизайном. Завдяки процесору Intel Core Ultra 5 125H, він забезпечує високу продуктивність, а його тонкий і легкий корпус важить лише 1,5 кг. Спеціальна клавіша Copilot оптимізує роботу зі штучним інтелектом, а акумулятор забезпечує до 16 годин автономної роботи. 3K OLED-дисплей із частотою 120 Гц гарантує яскраве і чітке зображення. Модель оснащена ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великим тачпадом і камерою ASUS AiSense, роблячи цей ноутбук ідеальним вибором для сучасного користувача.
OLED-дисплей
Vivobook S 15 OLED (S5506) оснащений 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц, що забезпечує точну передачу кольорів для професійних і творчих завдань. Завдяки органічним компонентам, які випромінюють світло, OLED-дисплей зменшує шкідливе синє світло на 70% порівняно з LCD, що робить його комфортнішим для очей і знижує ризик пошкодження зору.
Професійна точність відтворення кольорів
Дисплей ноутбука забезпечує насичені й реалістичні зображення з колірною гамою DCI-P3, яка охоплює 100% кінематографічного спектра. Це ідеально підходить для роботи з кольорами та покращує візуальний досвід під час перегляду будь-якого контенту.
Заряджання через USB-C
Vivobook S 15 OLED підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C. Інтелектуальний контролер зарядного пристрою автоматично регулює подачу енергії, захищаючи пристрій від перенапруги, перегріву та інших ризиків, пов'язаних із швидким заряджанням, що забезпечує безпеку й ефективність.
Надійність військового класу
Vivobook S 15 OLED відповідає стандарту MIL-STD 810H, який визначає надійність військових пристроїв. Він пройшов понад 26 різноманітних тестів, що гарантує довговічність і надійність навіть у складних умовах. Це робить ноутбук ідеальним вибором для активного життя та роботи в реальних умовах.
![Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187] Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187]](/content/images/23/390x390l80mc0/61451419869194.jpg)
![Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187] Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187]](/content/images/23/390x390l80mc0/57918399325069.jpg)
![Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187] Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187]](/content/images/23/390x390l80mc0/19511051917489.jpg)
![Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187] Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187]](/content/images/23/390x390l80mc0/17007112893425.jpg)
![Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187] Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187]](/content/images/23/390x390l80mc0/58238170713919.jpg)
![Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187] Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187]](/content/images/23/390x390l80mc0/64745330621358.jpg)
![Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187] Ноутбук ASUS S5506MA-MA136 (90NB14E1-M00970) [300187]](/content/images/23/390x390l80mc0/75794902847015.jpg)