|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | S5606CA-RI142W |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Габарити | 13.9-15.9 x 353 x 246 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7-255H (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | Micro SD card reader, 1x HDMI 2.1 TMDS, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Num-key |
| Мультимедіа | FHD camera with IR function to support Windows Hello, Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone\ harman/kardon (Mainstream) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.10 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750)
Немає в наявності
Код товару: 300346
62 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750)
ASUS Vivobook S 16 OLED переосмислює концепцію сучасного ноутбука, поєднуючи передові технології з елегантним мінімалістичним дизайном. Оснащений потужним процесором Intel Core Ultra 7 255H, цей ноутбук забезпечує відмінну продуктивність. Спеціальна клавіша Copilot спрощує роботу зі штучним інтелектом, а тонкий і легкий корпус вагою лише 1,5 кг, тривалий час автономної роботи (16 годин) та 3K OLED-дисплей із частотою 120 Гц роблять його ідеальним вибором для сучасного користувача. Крім того, пристрій має ергономічну клавіатуру з яскравим RGB-підсвічуванням, великий тачпад і камеру ASUS AiSense.
OLED-дисплей
Vivobook S 16 OLED (S5606) оснащений 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц та найкращим у своєму класі колірним охопленням. Висока точність передачі кольорів забезпечує реалістичні візуальні ефекти, що ідеально підходять для професійних і творчих завдань. OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з РК-дисплеями, що знижує навантаження на очі та мінімізує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність передачі кольорів
Дисплей 3K OLED 120 Гц забезпечує високу деталізацію та реалістичність зображення, охоплюючи 100% колірної гами DCI-P3 кінематографічного рівня. Це робить кольори більш насиченими, що ідеально підходить для роботи з контентом, де важлива точність відтворення кольорів.
Заряджання через USB-C
Vivobook S 16 OLED (S5606) підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення, враховуючи характеристики джерела енергії та підключених пристроїв. Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційних загроз, підвищуючи безпеку та ефективність заряджання.
Надійність військового рівня
Vivobook S 16 OLED (S5606) вирізняється високою міцністю та відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H. Він пройшов 12 методів і 26 жорстких тестувань, перевершуючи галузеві стандарти. Це подовжує термін служби пристрою та позитивно впливає на екологію. Незалежно від того, чи працюєте ви, подорожуєте чи відпочиваєте, ваш ASUS Vivobook S 16 OLED готовий до реальних випробувань і залишатиметься надійним супутником протягом тривалого часу.
ASUS Vivobook S 16 OLED переосмислює концепцію сучасного ноутбука, поєднуючи передові технології з елегантним мінімалістичним дизайном. Оснащений потужним процесором Intel Core Ultra 7 255H, цей ноутбук забезпечує відмінну продуктивність. Спеціальна клавіша Copilot спрощує роботу зі штучним інтелектом, а тонкий і легкий корпус вагою лише 1,5 кг, тривалий час автономної роботи (16 годин) та 3K OLED-дисплей із частотою 120 Гц роблять його ідеальним вибором для сучасного користувача. Крім того, пристрій має ергономічну клавіатуру з яскравим RGB-підсвічуванням, великий тачпад і камеру ASUS AiSense.
OLED-дисплей
Vivobook S 16 OLED (S5606) оснащений 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц та найкращим у своєму класі колірним охопленням. Висока точність передачі кольорів забезпечує реалістичні візуальні ефекти, що ідеально підходять для професійних і творчих завдань. OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з РК-дисплеями, що знижує навантаження на очі та мінімізує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність передачі кольорів
Дисплей 3K OLED 120 Гц забезпечує високу деталізацію та реалістичність зображення, охоплюючи 100% колірної гами DCI-P3 кінематографічного рівня. Це робить кольори більш насиченими, що ідеально підходить для роботи з контентом, де важлива точність відтворення кольорів.
Заряджання через USB-C
Vivobook S 16 OLED (S5606) підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення, враховуючи характеристики джерела енергії та підключених пристроїв. Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційних загроз, підвищуючи безпеку та ефективність заряджання.
Надійність військового рівня
Vivobook S 16 OLED (S5606) вирізняється високою міцністю та відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H. Він пройшов 12 методів і 26 жорстких тестувань, перевершуючи галузеві стандарти. Це подовжує термін служби пристрою та позитивно впливає на екологію. Незалежно від того, чи працюєте ви, подорожуєте чи відпочиваєте, ваш ASUS Vivobook S 16 OLED готовий до реальних випробувань і залишатиметься надійним супутником протягом тривалого часу.
![Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346] Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346]](/content/images/31/390x390l80mc0/92838452035582.png)
![Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346] Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346]](/content/images/31/390x390l80mc0/89683646584394.png)
![Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346] Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346]](/content/images/31/390x390l80mc0/89841557191253.png)
![Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346] Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346]](/content/images/31/390x390l80mc0/19462341798305.png)
![Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346] Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346]](/content/images/31/390x390l80mc0/14872656108009.png)
![Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346] Ноутбук ASUS S5606CA-RI142W (90NB1551-M00750) [300346]](/content/images/31/390x390l80mc0/35045281752175.png)