|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Блакитний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | ZenBook S |
| Модель | S5606MA-MX010X |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для офісних задач, Преміум |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3200x2000 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader, |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD камера з ІЧ функцією для підтримки Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Intel Optane 16GB, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0)
Немає в наявності
Код товару: 300170
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0)
Преміум дизайн та мобільність
Легкий та тонкий - ноутбук ASUS S5606MA-MX010X здатний забезпечити вам ідеальний користувацький досвід під час роботи чи навчання. Мінімалістичний дизайн робить його елегантним компаньоном для відряджень та нарад. Вага ноутбука складає лише 1.5 кг, тож він не буде обтяжувати вашу сумку.
Продуктивність
Дана модель оснащена потужним процесором Intel Core Ultra 9 185H, що має 16 ядер і здатен розганятися до 5.1 ГГц. Він забезпечить вам високу продуктивність в роботі з офісними програмами або обробкою фотографій. В останньому буде допоміжним високоякісний OLED екран з роздільною здатністю 3200 x 2000 пікселів. Дисплей вирізняється широкими кутами огляду, високою яскравістю та насиченістю кольорів. Частота оновлення складає 120 Гц.
Живлення
ASUS S5606MA-MX010X оснащений місткою літій-іонною батареєю на 75 Вт*год. Для зручності у використанні, ноутбук підтримує технологію Power Delivery. Він може заряджатися від сумісних блоків живлення і повербанків через звичайний USB Type C роз’єм. Ця технологія абсолютно безпечна та захищає ваш пристрій від перенапруги, перегріву чи перевантаження струмом.
Надійність
ASUS Vivobook S 16 OLED пройшов сертифікацію згідно вимогам MIL-STD 810H. Ноутбук відповідає стандартам американської військової якості. Пристрій пройшов цілий ряд тестів та випробувань які це підтверджують. ASUS S5606MA-MX010X точно не підведе вас в самій складній ситуації.
Преміум дизайн та мобільність
Легкий та тонкий - ноутбук ASUS S5606MA-MX010X здатний забезпечити вам ідеальний користувацький досвід під час роботи чи навчання. Мінімалістичний дизайн робить його елегантним компаньоном для відряджень та нарад. Вага ноутбука складає лише 1.5 кг, тож він не буде обтяжувати вашу сумку.
Продуктивність
Дана модель оснащена потужним процесором Intel Core Ultra 9 185H, що має 16 ядер і здатен розганятися до 5.1 ГГц. Він забезпечить вам високу продуктивність в роботі з офісними програмами або обробкою фотографій. В останньому буде допоміжним високоякісний OLED екран з роздільною здатністю 3200 x 2000 пікселів. Дисплей вирізняється широкими кутами огляду, високою яскравістю та насиченістю кольорів. Частота оновлення складає 120 Гц.
Живлення
ASUS S5606MA-MX010X оснащений місткою літій-іонною батареєю на 75 Вт*год. Для зручності у використанні, ноутбук підтримує технологію Power Delivery. Він може заряджатися від сумісних блоків живлення і повербанків через звичайний USB Type C роз’єм. Ця технологія абсолютно безпечна та захищає ваш пристрій від перенапруги, перегріву чи перевантаження струмом.
Надійність
ASUS Vivobook S 16 OLED пройшов сертифікацію згідно вимогам MIL-STD 810H. Ноутбук відповідає стандартам американської військової якості. Пристрій пройшов цілий ряд тестів та випробувань які це підтверджують. ASUS S5606MA-MX010X точно не підведе вас в самій складній ситуації.
![Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170] Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170]](/content/images/6/390x390l80mc0/54743463575955.jpg)
![Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170] Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170]](/content/images/6/390x390l80mc0/54900166281375.jpg)
![Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170] Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170]](/content/images/6/390x390l80mc0/96931503264485.jpg)
![Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170] Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170]](/content/images/6/390x390l80mc0/24134622522162.jpg)
![Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170] Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170]](/content/images/6/390x390l80mc0/67860752091995.jpg)
![Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170] Ноутбук ASUS S5606MA-MX010X (90NB12E1-M000C0) [300170]](/content/images/6/390x390l80mc0/27886807770829.jpg)