|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сенсорний екран |
| Лінійка | VivoBook Flip |
| Модель | TP3604VA-MC273W |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® HD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою дисплея/живлення, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз'єм |
| Вага | 1.9 |
| Висота | 19.7 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 42 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD камера |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | Стилус |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Стило в комплекті |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00)
Немає в наявності
Код товару: 300322
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00)
Відкрийте для себе всі можливості Vivobook S 16 Flip – універсального ноутбука-трансформера, що дарує вам свободу у 360°. Відчуйте потужність процесора Intel Core i5-1335U та насолоджуйтеся яскравим зображенням на дисплеї WUXGA, захищеному міцним склом Corning Gorilla Glass NBT. Занотовуйте ідеї за допомогою стилуса з 4096 рівнями натискання. Досягайте нових вершин разом із Vivobook S 16 Flip!
Заряджання через USB-C
Vivobook S 16 Flip (TP3604) підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C як від адаптера, так і від повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює потужність, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та поточну температуру.
Ця система забезпечує надійний захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційних ризиків, що виникають під час швидкого заряджання. Завдяки цьому ваші гаджети працюють безпечно та ефективно.
Військовий стандарт міцності
Vivobook S 16 Flip (TP3604) відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H, що підтверджує його високу міцність і надійність. Він пройшов 12 жорстких випробувань та 26 ретельних тестів, перевершивши галузеві стандарти. Це подовжує термін служби пристрою та зменшує екологічний вплив. Будьте впевнені – ваш ASUS готовий до будь-яких викликів сучасного життя!
Відкрийте для себе всі можливості Vivobook S 16 Flip – універсального ноутбука-трансформера, що дарує вам свободу у 360°. Відчуйте потужність процесора Intel Core i5-1335U та насолоджуйтеся яскравим зображенням на дисплеї WUXGA, захищеному міцним склом Corning Gorilla Glass NBT. Занотовуйте ідеї за допомогою стилуса з 4096 рівнями натискання. Досягайте нових вершин разом із Vivobook S 16 Flip!
Заряджання через USB-C
Vivobook S 16 Flip (TP3604) підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C як від адаптера, так і від повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює потужність, враховуючи характеристики джерела живлення, підключеного пристрою та поточну температуру.
Ця система забезпечує надійний захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційних ризиків, що виникають під час швидкого заряджання. Завдяки цьому ваші гаджети працюють безпечно та ефективно.
Військовий стандарт міцності
Vivobook S 16 Flip (TP3604) відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H, що підтверджує його високу міцність і надійність. Він пройшов 12 жорстких випробувань та 26 ретельних тестів, перевершивши галузеві стандарти. Це подовжує термін служби пристрою та зменшує екологічний вплив. Будьте впевнені – ваш ASUS готовий до будь-яких викликів сучасного життя!
![Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322] Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322]](/content/images/7/390x390l80mc0/50921972092640.png)
![Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322] Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322]](/content/images/7/390x390l80mc0/23726372646052.png)
![Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322] Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322]](/content/images/7/390x390l80mc0/19043821276046.png)
![Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322] Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322]](/content/images/7/390x390l80mc0/62834196333273.png)
![Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322] Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322]](/content/images/7/390x390l80mc0/85410401118712.png)
![Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322] Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322]](/content/images/7/390x390l80mc0/92584459249408.png)
![Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322] Ноутбук ASUS TP3604VA-MC273W (90NB1052-M00B00) [300322]](/content/images/7/390x390l80mc0/59003686094682.png)