|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook Flip |
| Модель | TP3607SA-RJ016W |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 Processor 226V (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics 130V |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 20Gbps) 1x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Co |
| Вага | 1.76 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 244.3 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Стилус, Дротова мишка |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 226V (2.1 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Smart Amp Technology |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS TP3607SA-RJ016W (90NB1511-M000M0)
Немає в наявності
Код товару: 300372
59 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Vivobook 16 Flip (TP3607)
Готові до нових можливостей? ASUS Vivobook 16 Flip — це гнучкий і потужний ноутбук із підтримкою штучного інтелекту, який легко адаптується до вашого ритму життя. Завдяки 360-градусному шарніру ви можете працювати у будь-якому режимі — як на ноутбуку, планшеті чи в режимі презентації. Підтримка стилуса ASUS Pen 2.0 дає змогу робити нотатки або малювати з максимальним комфортом.
Всередині — сучасний процесор Intel Core Ultra 5 226V із вбудованим NPU (до 47 TOPS), що забезпечує високу продуктивність для AI-завдань. Яскравий 16-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 3K і частотою оновлення 120 Гц перетворює кожне зображення на витвір мистецтва. А тривалий час автономної роботи — до 22 годин — дозволяє залишатися мобільним цілий день і навіть довше.
Неперевершене зображення з OLED
Завдяки дисплею 3K OLED з частотою 120 Гц Vivobook 16 Flip забезпечує точну передачу кольорів і вражаючу деталізацію. 100% охоплення простору DCI-P3 відповідає кінематографічним стандартам, тому цей ноутбук підходить як для творчих проєктів, так і для щоденного користування. OLED-технологія також зменшує випромінювання синього світла на 70% порівняно з традиційними РК-дисплеями — ваші очі скажуть вам «дякую».
Зручне заряджання через USB-C
Vivobook 16 Flip підтримує технологію Power Delivery: ви можете заряджати пристрій через порт USB-C від зарядного чи повербанка. Інтелектуальний контролер регулює подачу живлення, запобігаючи перегріву, перенапрузі та іншим ризикам, забезпечуючи безпечну роботу всієї системи.
Справжня надійність
Vivobook 16 Flip відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H. Він витримав 26 випробувань на міцність, стійкість до вібрацій, падінь, екстремальних температур і вологи. Це ваш надійний супутник у будь-яких умовах — вдома, в офісі чи в дорозі.
Готові до нових можливостей? ASUS Vivobook 16 Flip — це гнучкий і потужний ноутбук із підтримкою штучного інтелекту, який легко адаптується до вашого ритму життя. Завдяки 360-градусному шарніру ви можете працювати у будь-якому режимі — як на ноутбуку, планшеті чи в режимі презентації. Підтримка стилуса ASUS Pen 2.0 дає змогу робити нотатки або малювати з максимальним комфортом.
Всередині — сучасний процесор Intel Core Ultra 5 226V із вбудованим NPU (до 47 TOPS), що забезпечує високу продуктивність для AI-завдань. Яскравий 16-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 3K і частотою оновлення 120 Гц перетворює кожне зображення на витвір мистецтва. А тривалий час автономної роботи — до 22 годин — дозволяє залишатися мобільним цілий день і навіть довше.
Неперевершене зображення з OLED
Завдяки дисплею 3K OLED з частотою 120 Гц Vivobook 16 Flip забезпечує точну передачу кольорів і вражаючу деталізацію. 100% охоплення простору DCI-P3 відповідає кінематографічним стандартам, тому цей ноутбук підходить як для творчих проєктів, так і для щоденного користування. OLED-технологія також зменшує випромінювання синього світла на 70% порівняно з традиційними РК-дисплеями — ваші очі скажуть вам «дякую».
Зручне заряджання через USB-C
Vivobook 16 Flip підтримує технологію Power Delivery: ви можете заряджати пристрій через порт USB-C від зарядного чи повербанка. Інтелектуальний контролер регулює подачу живлення, запобігаючи перегріву, перенапрузі та іншим ризикам, забезпечуючи безпечну роботу всієї системи.
Справжня надійність
Vivobook 16 Flip відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H. Він витримав 26 випробувань на міцність, стійкість до вібрацій, падінь, екстремальних температур і вологи. Це ваш надійний супутник у будь-яких умовах — вдома, в офісі чи в дорозі.