|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | Zenbook |
| Модель | UM3406HA-PP082 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Немає |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.2 |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus ZenBook Duo |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера FHD з функцією ІЧ для підтримки Windows Hello з закритою шторкою |
| Додаткові параметри | SSD, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Чохол для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8840HS (3.6 - 5.1 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | чохол в комплекті |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400)
Немає в наявності
Код товару: 300352
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук для роботи та навчання: легкий, витончений, потужний
Відкрийте для себе нові можливості з ультрапортативним Zenbook 14 OLED – елегантним і сучасним ноутбуком, що поєднує легкість і продуктивність. Оснащений потужним процесором AMD R7-8840HS із підтримкою технологій штучного інтелекту та графікою AMD Graphics, він забезпечує високу ефективність у будь-яких завданнях. Акумулятор із подовженим терміном служби дозволяє працювати протягом усього дня, а різноманітні порти забезпечують зручне підключення периферійних пристроїв. Шарнір, що розкривається на 180°, гарантує комфортний кут огляду, а дисплей 3K OLED 120 Гц у поєднанні з сучасними динаміками забезпечує приголомшливий візуальний та аудіодосвід. Ноутбук також має екологічно відповідальний дизайн, що відповідає сучасним стандартам захисту довкілля.
OLED-дисплей: найкраща передача кольорів
Zenbook 14 OLED (UM3406) обладнаний 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що гарантує найкраще у своєму класі колірне охоплення. Завдяки високій точності передачі кольорів цей екран ідеально підходить для професійних і творчих завдань. OLED-технологія також зменшує рівень шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з РК-матрицями, що забезпечує комфорт для очей та знижує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність кольорів
Дисплей 3K OLED 120 Гц відтворює деталізоване та реалістичне зображення завдяки 100% охопленню DCI-P3 кінематографічного рівня. Це робить кольори більш глибокими й насиченими, що особливо важливо для роботи з візуальним контентом.
Швидке заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, забезпечуючи захист від перегріву, перенапруги та інших потенційних ризиків, що гарантує безпечну та ефективну експлуатацію.
Надійність військового рівня
Zenbook 14 OLED (UM3406) відповідає стандарту військової міцності США MIL-STD 810H. Він пройшов суворі випробування на витривалість, включаючи тести на удари, вібрації та екстремальні температури. Це гарантує тривалий термін служби пристрою, роблячи його ідеальним вибором для роботи, подорожей та активного способу життя.
Відкрийте для себе нові можливості з ультрапортативним Zenbook 14 OLED – елегантним і сучасним ноутбуком, що поєднує легкість і продуктивність. Оснащений потужним процесором AMD R7-8840HS із підтримкою технологій штучного інтелекту та графікою AMD Graphics, він забезпечує високу ефективність у будь-яких завданнях. Акумулятор із подовженим терміном служби дозволяє працювати протягом усього дня, а різноманітні порти забезпечують зручне підключення периферійних пристроїв. Шарнір, що розкривається на 180°, гарантує комфортний кут огляду, а дисплей 3K OLED 120 Гц у поєднанні з сучасними динаміками забезпечує приголомшливий візуальний та аудіодосвід. Ноутбук також має екологічно відповідальний дизайн, що відповідає сучасним стандартам захисту довкілля.
OLED-дисплей: найкраща передача кольорів
Zenbook 14 OLED (UM3406) обладнаний 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що гарантує найкраще у своєму класі колірне охоплення. Завдяки високій точності передачі кольорів цей екран ідеально підходить для професійних і творчих завдань. OLED-технологія також зменшує рівень шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з РК-матрицями, що забезпечує комфорт для очей та знижує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність кольорів
Дисплей 3K OLED 120 Гц відтворює деталізоване та реалістичне зображення завдяки 100% охопленню DCI-P3 кінематографічного рівня. Це робить кольори більш глибокими й насиченими, що особливо важливо для роботи з візуальним контентом.
Швидке заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, забезпечуючи захист від перегріву, перенапруги та інших потенційних ризиків, що гарантує безпечну та ефективну експлуатацію.
Надійність військового рівня
Zenbook 14 OLED (UM3406) відповідає стандарту військової міцності США MIL-STD 810H. Він пройшов суворі випробування на витривалість, включаючи тести на удари, вібрації та екстремальні температури. Це гарантує тривалий термін служби пристрою, роблячи його ідеальним вибором для роботи, подорожей та активного способу життя.
![Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352] Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352]](/content/images/37/390x390l80mc0/26895105207548.png)
![Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352] Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352]](/content/images/37/390x390l80mc0/46237649016268.png)
![Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352] Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352]](/content/images/37/390x390l80mc0/43527670714448.png)
![Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352] Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352]](/content/images/37/390x390l80mc0/68859581693696.png)
![Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352] Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352]](/content/images/37/390x390l80mc0/47446708448179.png)
![Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352] Ноутбук ASUS UM3406HA-PP082 (90NB1271-M00400) [300352]](/content/images/37/390x390l80mc0/97486583038909.png)