|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | Zenbook |
| Модель | UX3402VA-KM691 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i9-13900H Processor 2.6 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader |
| Вага | 1.39 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 0.00 |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus Zenbook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 0. |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Чохол для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i9 13900H (2.6–5.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | чохол в комплекті |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0)
Немає в наявності
Код товару: 300173
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0)
Тонкий та елегантний помічник
Zenbook 14 OLED — це компактний і потужний ноутбук із товщиною всього 16,9 мм та вагою 1,39 кг, який вражає своїм новим елегантним і сучасним дизайном. Його 2.8K OLED екран із частотою оновлення 90 Гц, динамічним діапазоном HDR і співвідношенням сторін 16:10 пропонує чудову якість зображення та точну передачу кольорів, підтверджену сертифікатом PANTONE. Екран має яскравість до 550 ніт і 100% колірне охоплення DCI-P3, що робить його ідеальним для роботи з графікою та мультимедіа.
Продуктивність
Оснащений процесором Intel Core i9-13900H, графікою Intel Iris Xe, 16 ГБ оперативної пам'яті та 1 Тб SSD-накопичувачем, Zenbook забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Акумулятор ємністю 75 Вт·год гарантує тривалу автономну роботу.
Особливості
Ноутбук має низку зручних функцій для користувачів, зокрема сканер відбитків пальців для входу в систему та цифрову клавіатуру ASUS NumberPad 2.0. Дизайн натхненний японською технікою "кінцуґі" та доступний у двох кольорах — синьому (Ponder Blue) і зеленому (Aqua Celadon).
OLED-дисплей
ASUS UX3402VA-KM691 оснащений 2.8K OLED дисплеєм із частотою 90 Гц, що пропонує найкраще колірне охоплення у своєму класі. Завдяки точності передачі кольорів і низькому рівню синього світла, він ідеально підходить для професійної роботи з графікою, а також для користувачів, які піклуються про здоров'я своїх очей.
Професійна точність кольорів
Екран із 100% охопленням DCI-P3 гарантує насичені кольори, що підходять для роботи з графічними проєктами та іншими завданнями, де важлива висока якість зображення.
Заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від різних джерел живлення. Завдяки контролеру зарядки, система автоматично налаштовує параметри для безпечного й ефективного заряджання, захищаючи від перегріву та перевантаження.
Тонкий та елегантний помічник
Zenbook 14 OLED — це компактний і потужний ноутбук із товщиною всього 16,9 мм та вагою 1,39 кг, який вражає своїм новим елегантним і сучасним дизайном. Його 2.8K OLED екран із частотою оновлення 90 Гц, динамічним діапазоном HDR і співвідношенням сторін 16:10 пропонує чудову якість зображення та точну передачу кольорів, підтверджену сертифікатом PANTONE. Екран має яскравість до 550 ніт і 100% колірне охоплення DCI-P3, що робить його ідеальним для роботи з графікою та мультимедіа.
Продуктивність
Оснащений процесором Intel Core i9-13900H, графікою Intel Iris Xe, 16 ГБ оперативної пам'яті та 1 Тб SSD-накопичувачем, Zenbook забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Акумулятор ємністю 75 Вт·год гарантує тривалу автономну роботу.
Особливості
Ноутбук має низку зручних функцій для користувачів, зокрема сканер відбитків пальців для входу в систему та цифрову клавіатуру ASUS NumberPad 2.0. Дизайн натхненний японською технікою "кінцуґі" та доступний у двох кольорах — синьому (Ponder Blue) і зеленому (Aqua Celadon).
OLED-дисплей
ASUS UX3402VA-KM691 оснащений 2.8K OLED дисплеєм із частотою 90 Гц, що пропонує найкраще колірне охоплення у своєму класі. Завдяки точності передачі кольорів і низькому рівню синього світла, він ідеально підходить для професійної роботи з графікою, а також для користувачів, які піклуються про здоров'я своїх очей.
Професійна точність кольорів
Екран із 100% охопленням DCI-P3 гарантує насичені кольори, що підходять для роботи з графічними проєктами та іншими завданнями, де важлива висока якість зображення.
Заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від різних джерел живлення. Завдяки контролеру зарядки, система автоматично налаштовує параметри для безпечного й ефективного заряджання, захищаючи від перегріву та перевантаження.
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/60561634469502.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/83960654234156.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/63205550842872.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/75398444590458.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/64777622958633.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/72076330638737.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/27397434298758.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/64641058372738.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/61160304912506.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/96362923057444.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173] Ноутбук ASUS UX3402VA-KM691 (90NB10G6-M012D0) [300173]](/content/images/9/390x390l80mc0/28427610437754.jpg)