|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | ZenBook S |
| Модель | UX5406SA-PV029W |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для офісних задач, Портативний, Преміум |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Вага | 1.2 |
| Висота | 12.9 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Серія | Asus Zenbook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 72 Втч |
| Ємність батареї, Вт/год | 72.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD камера з ІЧ функцією для підтримки Windows Hello |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Габарити | 11.9-12.9 x 310 x 214 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 72 Втг |
| Комплектація | Чохол для ноутбука |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 2x Thunderbolt™ 4 із підтримкою відображення/живлення (швидкість передачі даних до 40 Гбіт/с) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key |
| Мультимедіа | Harman/kardon (Premium), Built-in speaker, Built-in array microphone, FHD camera with IR function to support Windows Hello, Smart Amp Technology |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | чохол в комплекті |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160)
Немає в наявності
Код товару: 300295
70 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160)
Zenbook S 14 - стильний та надійний партнер
Ноутбуки серії Zenbook S 14 виділяються своєю елегантністю та інноваційністю. Дана модель здатна стати вашим надійним партнером вдома, на роботі, або в тривалих відрядженнях. Корпус пристрою виготовлений з інноваційного матеріалу Ceraluminum, який забезпечує високу міцність та невелику вагу - всього 1,2 кг. Товщина ASUS UX5406SA-PV034X сягає 1,1 см.
Продуктивність
Zenbook оснащений новітнім процесором Intel Core Ultra 7 258V, який спеціально оптимізований для роботи зі штучним інтелектом. Він має 8 ядер з частотою 1.8 ГГц. Процесор здатен розганяти цей показник до вражаючих 4,8 ГГц. Пристрій має вбудовану оперативну пам’ять LPDDR5X, об’єм якої складає 32 Гб. В якості накопичувача використовується SSD-диск на 1 Тб. Все це, в поєднанні з ефективною системою охолодження, забезпечить вам продуктивний та тихий робочий процес.
Яскравий екран
В основі 14-дюймового екрану стоїть високоякісна OLED матриця. Вона виділяється високою яскравістю (400 ніт) та неймовірною насиченістю кольорів. Роздільна здатність 3K (2880 х 1800 пікселів) здатна здивувати вас рівнем деталізації зображення. Частота розгортки екрану складає 120 Гц.
Додаткові переваги
ASUS UX5406SA-PV034X підтримує технологію Power Delivery та живиться від порту USB Type C. Це дозволяє використовувати його з сумісними блоками живлення та повербанками. Вбудований контролер автоматично розпізнає типи під’єднаних джерел, тим самим забезпечуючи захист від потенційної перенапруги чи перегріву. Ноутбук також пройшов сертифікацію стандарту MIL-STD 810H, що робить його підходящим компаньоном для суворих умов експлуатації.
Zenbook S 14 - стильний та надійний партнер
Ноутбуки серії Zenbook S 14 виділяються своєю елегантністю та інноваційністю. Дана модель здатна стати вашим надійним партнером вдома, на роботі, або в тривалих відрядженнях. Корпус пристрою виготовлений з інноваційного матеріалу Ceraluminum, який забезпечує високу міцність та невелику вагу - всього 1,2 кг. Товщина ASUS UX5406SA-PV034X сягає 1,1 см.
Продуктивність
Zenbook оснащений новітнім процесором Intel Core Ultra 7 258V, який спеціально оптимізований для роботи зі штучним інтелектом. Він має 8 ядер з частотою 1.8 ГГц. Процесор здатен розганяти цей показник до вражаючих 4,8 ГГц. Пристрій має вбудовану оперативну пам’ять LPDDR5X, об’єм якої складає 32 Гб. В якості накопичувача використовується SSD-диск на 1 Тб. Все це, в поєднанні з ефективною системою охолодження, забезпечить вам продуктивний та тихий робочий процес.
Яскравий екран
В основі 14-дюймового екрану стоїть високоякісна OLED матриця. Вона виділяється високою яскравістю (400 ніт) та неймовірною насиченістю кольорів. Роздільна здатність 3K (2880 х 1800 пікселів) здатна здивувати вас рівнем деталізації зображення. Частота розгортки екрану складає 120 Гц.
Додаткові переваги
ASUS UX5406SA-PV034X підтримує технологію Power Delivery та живиться від порту USB Type C. Це дозволяє використовувати його з сумісними блоками живлення та повербанками. Вбудований контролер автоматично розпізнає типи під’єднаних джерел, тим самим забезпечуючи захист від потенційної перенапруги чи перегріву. Ноутбук також пройшов сертифікацію стандарту MIL-STD 810H, що робить його підходящим компаньоном для суворих умов експлуатації.
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/390x390l80mc0/67764853667507.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/616x390l80mc0/38722171973177.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/390x390l80mc0/32215794616685.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/723x390l80mc0/94626337365205.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/870x66l80mc0/40448626072112.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/870x66l80mc0/61493582035659.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/576x390l80mc0/16364767727893.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/639x390l80mc0/18581721707625.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/393x390l80mc0/56343784212247.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/594x390l80mc0/44229286315457.jpg)
![Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295] Ноутбук ASUS UX5406SA-PV029W (90NB14F1-M00160) [300295]](/content/images/31/563x390l80mc0/84310453262543.jpg)