|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сенсорний екран |
| Лінійка | ZenBook Duo |
| Модель | UX8406CA-PZ043W |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Вага | 1.65 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Серія | Asus ZenBook Duo |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Блок живлення | 65W adapter |
| Габарити | 14.6-19.9 x 313 x 217 |
| Додаткові параметри | Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 75 Вт·год |
| Комплектація | Стилус, Чохол для ноутбука, Рюкзак для ноутбука |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H (1.0 - 5.4 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 2x Thunderbolt™ 4 із підтримкою відображення/живлення (швидкість передачі даних до 40 Гбіт/с) |
| Тип клавіатури | Soft Keyboard |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, FHD camera with IR function to support Windows Hello, Smart Amp Technology |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.40 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | чохол в комплекті |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0)
Немає в наявності
Код товару: 300351
109 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0)
ASUS Zenbook DUO — це революційний ноутбук з двома повнорозмірними OLED-дисплеями, знімною клавіатурою та вбудованою підставкою, що об’єднує багатозадачність і портативність. Завдяки екранам загальною діагоналлю до 19,8 дюйма ви легко створите комфортний робочий простір. Високу продуктивність гарантує процесор Intel Core Ultra 9 285H зі штучним інтелектом, до 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x і твердотільний накопичувач обсягом 1 ТБ. Смарт-функції, підтримка жестів і батарея на 75 Вт·год забезпечують ефективну роботу в будь-яких умовах.
Різноманітні сценарії використання
Унікальна двоекранна конструкція дозволяє миттєво перетворити ноутбук на настільну станцію з великим дисплеєм. Ви отримуєте широкі можливості для творчості та продуктивності, не жертвуючи мобільністю.
Вражаюча автономність
З акумулятором на 75 Вт·год Zenbook DUO працює до 8 годин без підзарядки. Завдяки швидкій зарядці до 60% за 49 хвилин та оновленій технології, що підтримує на 20% більше циклів, ви насолоджуєтеся тривалішою автономністю та енергоефективністю.
OLED-дисплей
Модель 2024 UX8406 оснащена 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц, що забезпечує неперевершену точність кольорів і широку кольорову гаму DCI-P3. OLED-панелі знижують рівень шкідливого синього світла на 70%, що робить їх комфортними для очей навіть за тривалої роботи.
Професійна точність кольорів
Дисплей з 3K OLED забезпечує деталізоване зображення з насиченими кольорами, що підходить для завдань, де важлива точність передачі кольорів, а також для перегляду контенту з максимальною яскравістю й чіткістю.
Заряджання через USB-C
Технологія Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через USB-C від зарядних пристроїв і повербанків. Вбудований контролер оптимізує подачу живлення та захищає від перенапруги й перегріву, забезпечуючи безпеку пристроїв.
Надійність військового класу
Zenbook DUO відповідає стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів і 26 випробувань на міцність. Його довговічність підтримує екологічність та надає впевненість у надійності ноутбука для роботи й подорожей.
ASUS Zenbook DUO — це революційний ноутбук з двома повнорозмірними OLED-дисплеями, знімною клавіатурою та вбудованою підставкою, що об’єднує багатозадачність і портативність. Завдяки екранам загальною діагоналлю до 19,8 дюйма ви легко створите комфортний робочий простір. Високу продуктивність гарантує процесор Intel Core Ultra 9 285H зі штучним інтелектом, до 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x і твердотільний накопичувач обсягом 1 ТБ. Смарт-функції, підтримка жестів і батарея на 75 Вт·год забезпечують ефективну роботу в будь-яких умовах.
Різноманітні сценарії використання
Унікальна двоекранна конструкція дозволяє миттєво перетворити ноутбук на настільну станцію з великим дисплеєм. Ви отримуєте широкі можливості для творчості та продуктивності, не жертвуючи мобільністю.
Вражаюча автономність
З акумулятором на 75 Вт·год Zenbook DUO працює до 8 годин без підзарядки. Завдяки швидкій зарядці до 60% за 49 хвилин та оновленій технології, що підтримує на 20% більше циклів, ви насолоджуєтеся тривалішою автономністю та енергоефективністю.
OLED-дисплей
Модель 2024 UX8406 оснащена 3K OLED-дисплеєм із частотою 120 Гц, що забезпечує неперевершену точність кольорів і широку кольорову гаму DCI-P3. OLED-панелі знижують рівень шкідливого синього світла на 70%, що робить їх комфортними для очей навіть за тривалої роботи.
Професійна точність кольорів
Дисплей з 3K OLED забезпечує деталізоване зображення з насиченими кольорами, що підходить для завдань, де важлива точність передачі кольорів, а також для перегляду контенту з максимальною яскравістю й чіткістю.
Заряджання через USB-C
Технологія Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через USB-C від зарядних пристроїв і повербанків. Вбудований контролер оптимізує подачу живлення та захищає від перенапруги й перегріву, забезпечуючи безпеку пристроїв.
Надійність військового класу
Zenbook DUO відповідає стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів і 26 випробувань на міцність. Його довговічність підтримує екологічність та надає впевненість у надійності ноутбука для роботи й подорожей.
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/58153706905040.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/18125491654118.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/97345184031474.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/95093863933624.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/47847122528750.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/82657078778793.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/93476329704572.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/35570993806384.jpg)
![Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351] Ноутбук ASUS UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0) [300351]](/content/images/36/390x390l80mc0/42472467709808.jpg)