|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Модель | VG249Q3R |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 3.70 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Розмір пікселя | 0.27 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Flicker free, GamePlus, Low Blue Light, GameVisual, GameFast Input technology, HDCP , VRR Technology, DisplayWidget Center, Надзвичайно низьке розмиття в русі, Вибір температури кольору |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Габарити | 540 x 407 x 213 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 18 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Колірний обхват | 100.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Блок живлення, Шнур живлення, короткий посібник |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Входи | 2 x HDMI (v2.0), 1 x DisplayPort v1.2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 3.6 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 559 x 401 x 174 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор ASUS VG249Q3R (90LM0AE1-B01E70)
Немає в наявності
Код товару: 300718
6 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ігровий монітор TUF Gaming VG249Q3R
Монітор TUF Gaming VG249Q3R обладнаний 23,8-дюймовою Fast IPS панеллю з роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 180 Гц. Завдяки технологіям ASUS Extreme Low Motion Blur і AMD FreeSync™ забезпечується плавність зображення під час гри. Також пристрій підтримує 100% колірного простору sRGB, що гарантує чудову якість кольорів та високу контрастність.
Частота оновлення 180 Гц і швидкий відгук 1 мс (GTG)
Головна перевага цього монітора — підвищена частота оновлення 180 Гц, яка забезпечує плавність у відображенні динамічних сцен. Це особливо важливо для жанрів, таких як шутери чи гоночні симулятори. Завдяки високій частоті оновлення та швидкому відгуку, гравці можуть насолоджуватися максимальними налаштуваннями якості й миттєво реагувати на події на екрані.
Технологія Adaptive Sync
Для підвищення якості зображення в іграх монітор підтримує адаптивну синхронізацію. Він сумісний із AMD FreeSync і VESA AdaptiveSync, що дозволяє усунути розриви кадрів і зменшити затримки зображення.
Extreme Low Motion Blur (ELMB)
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur мінімізує розмиття під час відтворення динамічних сцен. Завдяки цьому монітор забезпечує чітке зображення з часом відгуку всього 1 мс (GTG).
Variable Overdrive
Інноваційна функція ASUS Variable Overdrive дозволяє автоматично налаштовувати параметри Overdrive залежно від частоти кадрів. Ви можете обрати рівень ефекту, а монітор оптимізує зображення для максимальної якості в будь-якому жанрі гри.
Зручне керування
Новий інтерфейс програми DisplayWidget Center дозволяє швидко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, усуваючи необхідність у використанні екранного меню.
Різноманітні інтерфейси підключення
Монітор оснащений широким набором роз’ємів: два порти HDMI 2.0 та DisplayPort™ 1.2, що забезпечує зручність підключення до будь-якого пристрою.
Монітор TUF Gaming VG249Q3R обладнаний 23,8-дюймовою Fast IPS панеллю з роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 180 Гц. Завдяки технологіям ASUS Extreme Low Motion Blur і AMD FreeSync™ забезпечується плавність зображення під час гри. Також пристрій підтримує 100% колірного простору sRGB, що гарантує чудову якість кольорів та високу контрастність.
Частота оновлення 180 Гц і швидкий відгук 1 мс (GTG)
Головна перевага цього монітора — підвищена частота оновлення 180 Гц, яка забезпечує плавність у відображенні динамічних сцен. Це особливо важливо для жанрів, таких як шутери чи гоночні симулятори. Завдяки високій частоті оновлення та швидкому відгуку, гравці можуть насолоджуватися максимальними налаштуваннями якості й миттєво реагувати на події на екрані.
Технологія Adaptive Sync
Для підвищення якості зображення в іграх монітор підтримує адаптивну синхронізацію. Він сумісний із AMD FreeSync і VESA AdaptiveSync, що дозволяє усунути розриви кадрів і зменшити затримки зображення.
Extreme Low Motion Blur (ELMB)
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur мінімізує розмиття під час відтворення динамічних сцен. Завдяки цьому монітор забезпечує чітке зображення з часом відгуку всього 1 мс (GTG).
Variable Overdrive
Інноваційна функція ASUS Variable Overdrive дозволяє автоматично налаштовувати параметри Overdrive залежно від частоти кадрів. Ви можете обрати рівень ефекту, а монітор оптимізує зображення для максимальної якості в будь-якому жанрі гри.
Зручне керування
Новий інтерфейс програми DisplayWidget Center дозволяє швидко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, усуваючи необхідність у використанні екранного меню.
Різноманітні інтерфейси підключення
Монітор оснащений широким набором роз’ємів: два порти HDMI 2.0 та DisplayPort™ 1.2, що забезпечує зручність підключення до будь-якого пристрою.