|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Модель | VG259Q3A |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 3.60 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | GamePlus, Trace Free Technology, Low Blue Light, GameVisual, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology, Shadow Boost, Flicker-Free, VRR Technology, DisplayWidget Center |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | AMD FreeSync, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, FSC MIX |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Trace Free | Так |
| Безрамковий екран | Ні |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Габарити | 559 x 401 x 174 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Енергоспоживання | 18 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Шнур живлення, короткий посібник |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Область перегляду (HxV) | 543,74 x 302,62 |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Підтримка HDCP | Так |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Споживана потужність | 18.00 |
| Входи | HDMI(v2.0), Роз’єм для навушників |
| HDMI | 2 шт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 3.6 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 559х401х174 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 24.5" VG259Q3A IPS Black (90LM09N0-B01170)
Немає в наявності
Код товару: 612480
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
24,5-дюймовий ігровий монітор TUF Gaming VG259Q3A Full HD із IPS-панеллю для неймовірно швидкої гри з частотою 180 Гц. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur і технологія AMD FreeSync забезпечують неймовірну плавність ігор. Крім того, він має охоплення 99% sRGB, що забезпечує виняткові кольори та контрастність.