|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | X1500KA-EJ315 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 200 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Модель процесора | Intel Pentium Silver N6000 (4M Cache, up to 3.30 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм Combo Audio Jack, 1x DC-in |
| Вага | 1.8 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кількість елементів батареї | 2 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 37 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 37.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | Сумка для ноутбука |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Pentium N6000 (1.1 - 3.3 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Сумка в комплекті |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40)
Немає в наявності
Код товару: 300329
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Vivobook 15 – це універсальний ноутбук початкового рівня, який поєднує в собі стильний дизайн і сучасні технології. Він пропонує користувачеві всю потужність процесора Pentium N6000 у поєднанні з відеокартою Intel UHD та оперативною пам’яттю 8 ГБ. Ноутбук оснащений матовим тонкорамковим дисплеєм NanoEdge і широкими (178°) кутами огляду, а для зберігання файлів він оснащується накопичувачем 512 ГБ SSD.
![Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329] Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329]](/content/images/14/390x390l80mc0/43914250184500.png)
![Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329] Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329]](/content/images/14/390x390l80mc0/75666215943316.png)
![Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329] Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329]](/content/images/14/390x390l80mc0/81199643729829.png)
![Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329] Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329]](/content/images/14/390x390l80mc0/66060448031748.png)
![Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329] Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329]](/content/images/14/390x390l80mc0/85584223381598.png)
![Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329] Ноутбук ASUS X1500KA-EJ315 (90NB0VI5-M00H40) [300329]](/content/images/14/390x390l80mc0/68391186396488.png)