|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | X1504VA-BQ1771 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,7 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter |
| Габарити | 359.7х232.5х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x 3.5mm Combo Audio Jack, 1 x DC-in, 1 x HDMI 1.4, 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Мультимедіа | 720p HD camera with privacy shutter, SonicMaster Built-in speaker Built-in microphone |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.60 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870)
Немає в наявності
Код товару: 605489
22 013 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 15, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка вебкамери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 15 з процесором Intel Core і відеокартою Intel! Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook 15 (X1504) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489]](/content/images/18/390x390l80mc0/11798850951920.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489]](/content/images/18/510x390l80mc0/59410196476392.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489]](/content/images/18/487x390l80mc0/70421686386732.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489]](/content/images/18/511x390l80mc0/53265924398906.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489]](/content/images/18/511x390l80mc0/93481439275439.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ1771 Quiet Blue (90NB10J1-M02870) [605489]](/content/images/18/487x390l80mc0/83596867864729.jpg)