|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | X1505VA-L1674 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 600 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C із підтримкою живлення, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз'єм, 1x DC-in |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 227.6 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD камера 720p, з закритою шторкою |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster Technology |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0)
Немає в наявності
Код товару: 300376
36 583 грн
36 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vivobook 15 OLED (X1505)
ASUS Vivobook 15 OLED — це універсальний ноутбук, який поєднує сучасний дизайн і передові технології. Його яскравий OLED HDR-дисплей із частотою оновлення 60 Гц та 100% охопленням простору DCI-P3 забезпечує плавне зображення та реалістичну передачу кольорів кінематографічного рівня.
Для зручної роботи передбачено шарнір із кутом відкриття до 180°, механічна шторка на вебкамері та окремі клавіші для миттєвого вимкнення мікрофона й камери. Завдяки антимікробному покриттю ASUS Antimicrobial Guard Plus і збільшеному тачпаду пристрій не тільки зручний, а й гігієнічний.
Оснащений процесором Intel Core i7-13620H і графікою Intel Iris Xe, цей ноутбук — ідеальний баланс продуктивності, стилю та ергономіки.
OLED-дисплей: кольори, що вражають
Full HD OLED-дисплей Vivobook 15 OLED (X1505) забезпечує точну та насичену передачу кольорів, що відповідає професійним вимогам. Ідеальний для творчих завдань або тих, хто прагне максимального візуального комфорту.
OLED-дисплеї випромінюють на 70% менше шкідливого синього світла, ніж звичайні РК-екрани, що робить їх безпечнішими для зору і зменшує втому очей навіть під час тривалої роботи.
Професійна точність кольору
Широке охоплення кольорів (100% DCI-P3) і глибока контрастність OLED-дисплея роблять зображення яскравим, чітким і реалістичним. Vivobook 15 OLED ідеально підходить для редагування фото, відео, графіки та будь-яких задач, де важлива точність кольору.
Заряджання через USB-C з Power Delivery
Завдяки підтримці технології Power Delivery ноутбук можна заряджати через порт USB-C від сумісного адаптера живлення або повербанка.
Вбудований контролер дбає про безпечне заряджання: він автоматично регулює потужність відповідно до характеристик джерела живлення та самого пристрою, запобігаючи перегріву, перенапрузі та іншим небезпекам.
Міцність, що витримує випробування
Vivobook 15 OLED (X1505) пройшов випробування на відповідність військовому стандарту США MIL-STD-810H, витримавши 12 тестових сценаріїв і 26 процедур. Це гарантує його надійність у повсякденному використанні, в дорозі чи під час подорожей. Така витривалість також сприяє довговічності пристрою — а отже, і більш відповідальному ставленню до довкілля.
ASUS Vivobook 15 OLED — це універсальний ноутбук, який поєднує сучасний дизайн і передові технології. Його яскравий OLED HDR-дисплей із частотою оновлення 60 Гц та 100% охопленням простору DCI-P3 забезпечує плавне зображення та реалістичну передачу кольорів кінематографічного рівня.
Для зручної роботи передбачено шарнір із кутом відкриття до 180°, механічна шторка на вебкамері та окремі клавіші для миттєвого вимкнення мікрофона й камери. Завдяки антимікробному покриттю ASUS Antimicrobial Guard Plus і збільшеному тачпаду пристрій не тільки зручний, а й гігієнічний.
Оснащений процесором Intel Core i7-13620H і графікою Intel Iris Xe, цей ноутбук — ідеальний баланс продуктивності, стилю та ергономіки.
OLED-дисплей: кольори, що вражають
Full HD OLED-дисплей Vivobook 15 OLED (X1505) забезпечує точну та насичену передачу кольорів, що відповідає професійним вимогам. Ідеальний для творчих завдань або тих, хто прагне максимального візуального комфорту.
OLED-дисплеї випромінюють на 70% менше шкідливого синього світла, ніж звичайні РК-екрани, що робить їх безпечнішими для зору і зменшує втому очей навіть під час тривалої роботи.
Професійна точність кольору
Широке охоплення кольорів (100% DCI-P3) і глибока контрастність OLED-дисплея роблять зображення яскравим, чітким і реалістичним. Vivobook 15 OLED ідеально підходить для редагування фото, відео, графіки та будь-яких задач, де важлива точність кольору.
Заряджання через USB-C з Power Delivery
Завдяки підтримці технології Power Delivery ноутбук можна заряджати через порт USB-C від сумісного адаптера живлення або повербанка.
Вбудований контролер дбає про безпечне заряджання: він автоматично регулює потужність відповідно до характеристик джерела живлення та самого пристрою, запобігаючи перегріву, перенапрузі та іншим небезпекам.
Міцність, що витримує випробування
Vivobook 15 OLED (X1505) пройшов випробування на відповідність військовому стандарту США MIL-STD-810H, витримавши 12 тестових сценаріїв і 26 процедур. Це гарантує його надійність у повсякденному використанні, в дорозі чи під час подорожей. Така витривалість також сприяє довговічності пристрою — а отже, і більш відповідальному ставленню до довкілля.
![Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376] Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376]](/content/images/10/390x390l80mc0/45103306759666.png)
![Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376] Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376]](/content/images/10/390x390l80mc0/73437970648781.png)
![Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376] Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376]](/content/images/10/390x390l80mc0/34901077237821.png)
![Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376] Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376]](/content/images/10/390x390l80mc0/99143187512974.png)
![Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376] Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376]](/content/images/10/390x390l80mc0/67203588653921.png)
![Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376] Ноутбук ASUS X1505VA-L1674 (90NB10P2-M00VR0) [300376]](/content/images/10/390x390l80mc0/74298382599173.png)