|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | X1505VA-L1678 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 600 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C із підтримкою живлення, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз'єм, 1x DC-in |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,7 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 227.6 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 356.8х227.6х19.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster Technology |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0)
Немає в наявності
Код товару: 612754
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зображення виглядає неймовірно плавним на екрані ASUS Vivobook 15 OLED – багатофункціонального ноутбука з чудовим OLED HDR дисплеєм, що може похвалитися кінематографічним колірним охопленням (100% DCI-P3) і частотою оновлення 120 Гц. Крім того, працювати за ним справді зручно завдяки шарніру, що розкриває екран на будь-який кут до 180°, механічній шторці вебкамери та окремим функціональним клавішам для вимкнення мікрофона й камери. Нарешті, корпус цього ноутбука має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких часто торкаєтеся користувач, а також збільшений тачпад, що покращує загальну ергономіку. Vivobook 15 OLED з процесором Intel Core і відеокартою Intel – це по-справжньому потужний та ергономічний ноутбук! OLED-дисплей Ноутбук Vivobook 15 OLED (X1505) з дисплеєм FHD OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки. Точність відтворення кольорів професійного рівня Завдяки дисплею FHD OLED, ноутбук Vivobook 15 OLED (X1505) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook 15 OLED (X1505) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754] Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754]](/content/images/19/390x390l80mc0/95585919957497.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754] Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754]](/content/images/19/582x390l80mc0/31122664091503.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754] Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754]](/content/images/19/598x390l80mc0/71927875703634.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754] Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754]](/content/images/19/580x390l80mc0/47825635463379.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754] Ноутбук Asus Vivobook 15 OLED X1505VA-L1678 Cool Silver (90NB10P2-M00VV0) [612754]](/content/images/19/639x390l80mc0/81830292243942.jpg)