|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Модель | XG259CS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB Type-C |
| Порти USB | USB-С |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 5.90 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, Adaptive Sync, Low Blue Light, USB Type-C Power Delivery |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.28 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Trace Free Technology, Shadow Boost, Display Widget, ELMB SYNC, ASUS GamePlus, DisplayWidget Center, Керування пропорціями, Низьке синє світло, Підтримка HDCP: 2.2 |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync, TÜV Flicker-free, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, TÜV Low Blue Light |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Габарити | 558 x 492 x 218 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Енергоспоживання | 20 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Колірний обхват | 110.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Шнур живлення, Адаптер живлення, сумка ROG Bag, короткий посібник, Наклейка ROG, Швидкознімна підставка |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність Power Delivery | До 7.5 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 110% SRGB |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 20.00 |
| Входи | Вихід на навушники, DisplayPort 1.4x 1 (HBR2), HDMI (v2.0) x 1, USB-C (DP Alt Mode)/ USB-C Power Delivery: 7.5 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 5.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 558x492x218 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор ASUS XG259CS (90LM0AM0-B01370)
Немає в наявності
Код товару: 300720
10 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте новий рівень ігор з ROG Strix XG259CS
Цей монітор створений для максимальної зручності та комфорту. Завдяки частоті оновлення 180 Гц і часу відгуку 1 мс ви зможете насолоджуватися дивовижно плавним зображенням. Інтегровані технології на основі штучного інтелекту (ШІ) і сучасний універсальний порт USB Type-C розширюють можливості підключення.
Швидка IPS-панель
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує блискавичне перемикання рідких кристалів, скорочуючи середній час відгуку до 1 мс (GTG). Це дозволяє уникнути артефактів під час динамічних ігрових сцен, що робить ваш ігровий досвід ще кращим.
Плавність і точність
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (GTG) мінімізують розмиття та затримки, забезпечуючи надзвичайно плавний ігровий процес. Ці параметри ідеальні для шутерів, гонок чи стратегій у реальному часі, де важливі швидкі реакції та точність.
Гра без артефактів
Підтримка FreeSync і змінної частоти оновлення (VRR) усуває ефекти розриву кадрів. Технологія ELMB-SYNC додатково запобігає ореолам і артефактам, забезпечуючи чітке зображення навіть під час інтенсивних ігор. ASUS Variable Overdrive адаптує частоту оновлення до змінних кадрів, забезпечуючи оптимальну якість.
Яскраві кольори та фабричне калібрування
Монітор охоплює 110% колірного простору sRGB. Ретельне калібрування кожного пристрою забезпечує точну передачу кольорів, роблячи зображення реалістичним та насиченим.
Розширені можливості підключення
Модель оснащена портом USB Type-C із підтримкою DP Alt, DisplayPort 1.4 для високої роздільної здатності та HDMI 2.0 для підключення консолей і мультимедійних пристроїв.
ШІ-технології для ігор
Інноваційна функція GamePlus, заснована на ШІ, аналізує сцени в реальному часі й підвищує точність прицілювання. Dynamic Shadow Boost освітлює темні ділянки без засвічування світлих зон, допомагаючи вам швидше реагувати на супротивників.
Компактний дизайн і ергономіка
Компактний корпус заощаджує місце на столі, а зручний тримач для телефона з можливістю заряджання через Type-C додає функціональності. Ергономічна підставка дозволяє налаштовувати нахил, висоту та поворот екрану, а також перевести його в портретний режим. Монітор сумісний із настінними кріпленнями формату VESA.
Простота налаштувань
За допомогою інтуїтивної програми DisplayWidget ви можете легко змінювати налаштування монітора без необхідності користуватися фізичними кнопками.
Цей монітор створений для максимальної зручності та комфорту. Завдяки частоті оновлення 180 Гц і часу відгуку 1 мс ви зможете насолоджуватися дивовижно плавним зображенням. Інтегровані технології на основі штучного інтелекту (ШІ) і сучасний універсальний порт USB Type-C розширюють можливості підключення.
Швидка IPS-панель
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує блискавичне перемикання рідких кристалів, скорочуючи середній час відгуку до 1 мс (GTG). Це дозволяє уникнути артефактів під час динамічних ігрових сцен, що робить ваш ігровий досвід ще кращим.
Плавність і точність
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (GTG) мінімізують розмиття та затримки, забезпечуючи надзвичайно плавний ігровий процес. Ці параметри ідеальні для шутерів, гонок чи стратегій у реальному часі, де важливі швидкі реакції та точність.
Гра без артефактів
Підтримка FreeSync і змінної частоти оновлення (VRR) усуває ефекти розриву кадрів. Технологія ELMB-SYNC додатково запобігає ореолам і артефактам, забезпечуючи чітке зображення навіть під час інтенсивних ігор. ASUS Variable Overdrive адаптує частоту оновлення до змінних кадрів, забезпечуючи оптимальну якість.
Яскраві кольори та фабричне калібрування
Монітор охоплює 110% колірного простору sRGB. Ретельне калібрування кожного пристрою забезпечує точну передачу кольорів, роблячи зображення реалістичним та насиченим.
Розширені можливості підключення
Модель оснащена портом USB Type-C із підтримкою DP Alt, DisplayPort 1.4 для високої роздільної здатності та HDMI 2.0 для підключення консолей і мультимедійних пристроїв.
ШІ-технології для ігор
Інноваційна функція GamePlus, заснована на ШІ, аналізує сцени в реальному часі й підвищує точність прицілювання. Dynamic Shadow Boost освітлює темні ділянки без засвічування світлих зон, допомагаючи вам швидше реагувати на супротивників.
Компактний дизайн і ергономіка
Компактний корпус заощаджує місце на столі, а зручний тримач для телефона з можливістю заряджання через Type-C додає функціональності. Ергономічна підставка дозволяє налаштовувати нахил, висоту та поворот екрану, а також перевести його в портретний режим. Монітор сумісний із настінними кріпленнями формату VESA.
Простота налаштувань
За допомогою інтуїтивної програми DisplayWidget ви можете легко змінювати налаштування монітора без необхідності користуватися фізичними кнопками.