|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Модель | XG27ACS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB Type-C |
| Порти USB | USB-С |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.61 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Гніздо для штатива 1/4" |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | GamePlus, Trace Free Technology, Low Blue Light, Extreme Low Motion Blur, Shadow Boost, HDR (High Dynamic Range) HDR10, ELMB SYNC, HDCP , Game Visual, VRR Technology, DisplayWidget Center |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync, TÜV Flicker-free, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, G-SYNC Compatible, TÜV Low Blue Light, FSC MIX |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Trace Free | Так |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Габарити | 641,8 x 512,9 x 218,8 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Енергоспоживання | 23.1 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Колірний обхват | 97.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Шнур живлення, ROG pouch, короткий посібник, Наклейка ROG |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Низьке синє світло | Так |
| Область перегляду (HxV) | 596,74 x 335,66 |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність Power Delivery | До 45 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Підтримка HDCP | Так |
| Регулювання по висоті, кут | 120 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 23.10 |
| Входи | USB Type-C, Earphone Jack, USB-C Power Delivery, 1x HDMI™ (1.4), 1xHDMI(2.0) |
| HDMI | 1 шт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 23 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 6.6 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 614.8х512.9х218.8 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACS IPS Black (90LM09Q0-B01170)
Немає в наявності
Код товару: 605767
12 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зробіть свій ігровий процес кращим за допомогою ROG Strix XG27ACS, ретельно створеного для зручності та продуктивності. Пориньте в плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 180 Гц і блискавичним часом відгуку 1 мс. Долайте виклики без особливих зусиль за допомогою функцій штучного інтелекту та розширюйте свої можливості підключення за допомогою універсального з’єднання Type-C, що гарантує вам випередження, насолоджуючись зручністю сучасного підключення.