|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB. 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вихідний струм | 1.5 A. 1.67 А. 2 A. 2.22 А. 3 A. 4.5 А |
| Вихідний струм, А | 3.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | Матеріал: Алюміній; Вихід: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; Швидка зарядка: QC 3.0 & PD 3.0 |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Колір | Сірий |
| Кількість USB Type-A | 1 |
| Кількість USB Type-С | 1 |
| Кількість портів | 2 |
| Максимальна вихідна потужність | 60 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Особливості | туристична. функція швидкого заряджання |
| Потужність, Вт | 36.00 |
| Призначення | універсальне |
| Підтримка Power Delivery | Power Delivery 3.0 |
| Технологія швидкої зарядки | Power Delivery 3.0. Quick Charge 3.0 |
| Тип | адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB. USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Автомобільний |
Новий відгук або коментар
Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980)
Немає в наявності
Код товару: 404019
470 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/390x390l80mc0/17449925097728.jpg)
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/390x390l80mc0/48702591767187.jpg)
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/390x390l80mc0/83970233200383.jpg)
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/390x390l80mc0/38647010762512.jpg)
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/300x390l80mc0/66969098602369.jpg)
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/310x390l80mc0/56423606062514.jpg)
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/390x390l80mc0/14912138966713.jpg)
![Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019] Автозарядка 2xUSB 36W (USB-C+USB-A) QC 3.0+ Косм. Сіра (CD213) UGREEN (60980) [404019]](/content/images/5/390x390l80mc0/89771920771317.jpg)