|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Так |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 10200 стор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Друк без полів | Ні |
| Енергоспоживання | 1305 Вт |
| Кiлькiсть кольорiв | 1 (чорний) |
| Колір | Black |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 dpi |
| Основні. Вбудована СНПЧ | Ні |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Server |
| Підтримка форматів паперу | А3. A3, A4, A5 |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 600 х 600 dpi |
| Стандартні картриджі | C-EXV 60 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | БФП |
| Тип друку | монохромний |
| Факс | Так |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 25 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 25 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-157 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Інші поверхні друку | тонкий, звичайний, відновлений, товстий, кольоровий, канцелярський, прозорий, етикетки, з перфорацією, конверт |
| Вага | 41,3 кг |
| Друк із Cloud | Ні |
| Друк із USB-накопичувачів | Так |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Так |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Підтримка AirPrint | Так |
| Розміри | 627x692x606 мм |
Новий відгук або коментар
Багатофункційний пристрій А3 ч/б Canon iR2425i II MFP з Wi-Fi (поставляється без картриджа) (7078C002)
Немає в наявності
Код товару: 618623
61 296 грн
69 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійні та потужні багатофункціональні чорно-білі принтери формату A3, що забезпечують підвищену продуктивність за вигідною ціною. Покращуйте продуктивність бізнесу Підвищте швидкість оцифровування офісних робочих процесів завдяки провідній у своєму класі швидкості сканування та зручній обробці документів, конвертації. Перетворіть відскановані документи на файли PDF, Microsoft Word або PowerPoint із можливістю пошуку. Покращений інтерфейс користувача Великий кольоровий сенсорний РК-дисплей із чіткими й простими у використанні значками та конфігурацією екрана, що забезпечує швидкий доступ до функцій завдання та їхнього налаштування. Розширені можливості підключення Просте сполучення з Direct Wi-Fi і зручний друк і сканування з мобільних пристроїв завдяки підтримці мобільних застосунків, Microsoft Universal Print та Canon uniFLOW Online — потужного рішення для хмарного друку та сканування. Надійна система безпеки Вбудовані розширені функції безпеки, надійні методи аутентифікації та захист цілісності прошивки захищають пристрої від внутрішніх і зовнішніх атак. Прошивка на базі машинного навчання та штучного інтелекту рекомендує оптимальні настройки безпеки пристрою, щоб допомогти вам захистити вашу конфіденційну інформацію. Перевірена надійність Надійна конструкція з безліччю функцій, які допомагають пристроям бездоганно працювати в найвибагливіших і найскладніших робочих умовах. Орієнтовано на сталий розвиток Мінімізація впливу на довкілля протягом усього терміну служби пристроїв, починаючи з проєктування, завдяки зусиллям щодо зниження енергоспоживання, використання перероблених матеріалів та просування філософії енергозбереження на виробничих майданчиках.
![Багатофункційний пристрій А3 ч/б Canon iR2425i II MFP з Wi-Fi (поставляється без картриджа) (7078C002) [618623] Багатофункційний пристрій А3 ч/б Canon iR2425i II MFP з Wi-Fi (поставляється без картриджа) (7078C002) [618623]](/content/images/46/390x390l80mc0/81154216467379.jpg)